Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Blik met jetons
Startprijs 30 EUR

Blikje vol hangers etc,. Betrekking op de R.K. Kerk 19e-20e eeuw Cond.: G

8 Munten
Resultaat: 95 EUR

Acht munten (zilver en koper), Nederland Provinciaal o.a; Gelre-Nijmegen, Holland, Duitsland, astria, overig buitenland

Penningen en medialles
Resultaat: 50 EUR

Kavels diverse oude penningen en medailles; 1x "Gold gab ich zu Wehr eisen nahm ich zu Ehr", 1x embleem Rieter Winterthur nr. 164336 R45 Suisse, 2x rijwielambleem, 1x sapeurs Pompiers Courage et Devou...

Lot Nederlandse munten en medaillle
Resultaat: 35 EUR

Lot Nederlandse munten o.a. 10 gulden, Nederland herrijst, 4 rijksdaalders, 1960,1962 en 2x 1966, 6 guldens, 1954, 2x 1955, 2x1956 en 1964, 6 kwartjes, 3x 1948, 1950, 1955, 1976 en een dubbeltje 1948....

50 Kopeke 1908, Rusland
Resultaat: 500 EUR

Russisch zilveren munt 50 kopeke 1908, TSaar Nicolaas II, Cond.: PR

1 Kopeke 1840, Rusland
Startprijs 30 EUR

Russische koperen munt, 1 kopeke 1840 (EM=Ekaterinburg), Tsaar Nicolaas Cond.: PR

5 Kopeke 1787, Rusland
Startprijs 50 EUR

Russische koperen munt, 5 kopeke 1787 (EM=Ekaterinburg), Tsaar Catharina II (Catharina de Grote) Cond.: PR

2 Kopeke 1843, Rusland
Resultaat: 40 EUR

Russische koperen munt, 2 kopeke 1843 (C.M.M. = St. Petersburg), Tsaar Nicolaas Cond.: PR

20 Kopeke 1904, Rusland
Startprijs 15 EUR

Russisch zilveren munt 20 kopeke 1904 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester AP= Alexander Redko, Tsaar Nicolaas II, Cond.: FR

20 Kopeke 1868, Rusland
Startprijs 20 EUR

Russische zilveren munt 20 kopeke 1868 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester HI = Nicolaas Iossa, Tsaar Alexander II kwaliteit, Cond.: ZF