Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Petit Point stoeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.

Halve maan tafel
Resultaat: 45 EUR

Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G

Armstoel, Biedermeier
Resultaat: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel ca. 1830 in goede originele staat 85x50x54cm.

Halve maantafel
Resultaat: 60 EUR

Hollandse halve-maan tafel 19e eeuw met notenhout fineer. Geheel staand op hoge klauwpoten 70x45x22cm. Cond.: G

Mahonie etagere
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten presenteerhouder (Butlertray) 2e helft 20e eeuw in goede staat 96x30x26cm.

Kleine voltaire
Resultaat: 70 EUR

Leuke kleine voltaire 20e eeuw in Louis Quinze stijl met originele stoffering. In goede originele staat. 72x46x40cm.

Armstoel, Louis Seize
Resultaat: 70 EUR

Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel ca. 1780 in goede originele staat 97x58x47cm.

Moderne vitrine, wit
Startprijs 40 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x76,5x37cm.

Moderne vitrine, bruin
Startprijs 40 EUR

Moderne bruine vitrinekast in goede staat 176x34x37cm.

Bankje
Resultaat: 40 EUR

Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.

Armstoel, Louis Philippe
Resultaat: 80 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 in goede originele staat 110x53x61cm. Cond.: G

Empire kastje
Resultaat: 70 EUR

Hollands mahoniehouten empire kastje ca. 1820 met uitschuifbare kamergemak, deurtje en lade. In redelijke ongerestaureerde staat 80x47x40cm.

Piano
Resultaat: 50 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Boekenkast, Art Deco
Resultaat: 160 EUR

Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.

Rond ingelegd tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Prachtige oude notenhouten wijntafel met intarsia (floraal) en rocailles 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x49cm.

Kappers stoel
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten kappers-stoel met hoofdsteun ca. 1900, in originele staat 108x77x66cm. Cond.: G

Hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.

Lederen stoel, bordeaux
Resultaat: 60 EUR

Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.

Lederen stoel, bordeaux
Resultaat: 60 EUR

Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.

Spiegel, barokstijl
Resultaat: 130 EUR

Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 70 EUR

Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G

Notenhouten kastje
Resultaat: 60 EUR

Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.

Ovale halspiegel
Resultaat: 90 EUR

Houten 19e eeuwse halspiegel met bloemen en druivenranken (goudkleurig overgeschilderd), verder in originele staat 71x36x18cm.

Ronde tafel met intarsia
Resultaat: 80 EUR

Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.