Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Garderobe
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Grenenhouten stoel
Resultaat: 15 EUR

Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G

Div. delen Hindeloopen
Resultaat: 40 EUR

22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.

Houten naaibox
Resultaat: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

Kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.

Halve maan kastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.

Commode
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.

Rond tafeltje op poot
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.

2 Schilders-ezels
Resultaat: 85 EUR

Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G

Kindertafeltje
Startprijs 30 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 68xø50cm.

Mahonie spiegel
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegel in goede staat 81x68cm.

Zwarte spiegel
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R

Ladenkastje
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.

Armleunstoel, pitriet
Startprijs 30 EUR

Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G

Eiken theewagen
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.