Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schotel ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R

2 Grote Chin. vazen
Startprijs 280 EUR

Twee grote oude Chinese handbeschilderde vazen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd). In zeer goede staat 35,5x32,7x11,3cm.

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.

Porseleinen lampevoet
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.

2 Bustes, B. Bloch
Startprijs 320 EUR

Twee keramieken bustes ca. 1890, gemerkt Bernhard Bloch 4604 in goede staat 44-45cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 85 EUR

Zes 19e eeuwse porseleinen kop&schotels empire en biedermeier ca. 1820-1830; 1x met handbeschilderd landschapsdecor "Vue des Voges". (Goud iets sleets) 9-10cm. Cond.: R-G

Empire servies
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 3-delig Empire servies ca. 1820 bestaande uit; 1 koffiepot, theepot, suikerpot. Handbeschilderd met bloemen-, goud- en fruitdecor 17-27cm.

11 Borden Rosenthal
Resultaat: 30 EUR

Elf porseleinen verzamelaarsborden van Rosenthal, ontwerp Björn, Wiinblad, decor Sindbad der Seefahrer ø16cm. Cond.: G

Historisme schotel
Startprijs 100 EUR

Grote antieke (Franse of Italiaanse) Historisme wandschotel ca. 1880 met verso monogram M.H.. Waarschijnlijk afgebeeld vorst Rhodokanakis-Guistiniani in zeer goede staat ø48cm.

Westerwald wandreliëf
Startprijs 150 EUR

Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G

2 Sitzendorf kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Stel Duitse Sitzendorf porseleinen kaarskandelaars met putti en bloemen in goede originele staat 16x17x10cm.

Koffieservies KPM
Resultaat: 40 EUR

Vier-persoons Duits KPM porseleinen koffie-serviesgoed 1e helft 20e eeuw; 1x suikerpot met bloem, 1x melkkannetje, 1x koffiepot en 4x kop&schotels 8-24cm. Cond.: G

2 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 60 EUR

Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G

4 Duitse pors. borden
Startprijs 50 EUR

Vier oude Duits porseleinen sierborden; 2x Meissen met bloemdecor ca. 1960, 1x KPM met bloemdecor ca. 1930 en 1x Meissen ca. 1960 met bloemdecor 18-25cm. Cond.: G

KPM bonbonschaal
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse KPM porseleinen bonbonschaal ca. 1920 in bladvorm met gouddecor, in zeer goede staat 22x18,5cm. Cond.: G

Thomas Germany servies
Startprijs 25 EUR

Oud Duits Thomas Rosenthal theeservies met veldbloemdecor, bestaande uit theekan, suikerpot, melkkan, 9 kopjes en 12 schotels Cond.: G

Meissen kop&schotel
Startprijs 25 EUR

Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.

Copenhagen dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Royal Copenhagen dekselvaas X7 10/1791 met bloemendecor 20e eeuw in zeer goede staat 29xø19cm.

KPM Figuur
Startprijs 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

Rosenthal dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Duitse Rosenthal porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Erhard Meyer (barst in couperand) 44cm. Cond.: R

Porseleinen bloembakje
Startprijs 150 EUR

Duitse Schierholz Plaue porseleinen bloembakje met putti en druivenranken. Haarlijn, minimale chips, vleugel af Cond.: M

5 Rosenthal borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf porseleinen Rosenthal borden, design Björn Wiinblad Weihnachten. Met goud- en figurendecor ø29cm. Cond.: G

KPM Schaal, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.

Sitzendorf figuur
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, voorstellend een man met mandoline en bloem 1e helft 20e eeuw in goede staat 18cm.