Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schotel ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R

Tegeltableau
Resultaat: 240 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

Meissen bureauset
Startprijs 240 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.

2 Oosterse schotels
Startprijs 225 EUR

Twee grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren- en gouddecor in goede staat (gesigneerd) ø30,4cm.

Plaquette herderin
Startprijs 225 EUR

Thuringen porseleinen handbeschilderde plaquette 2e helft 20e eeuw (waarschijnlijk Sitzendorf) van een herderin met schapen in goede staat 35x25cm.

57-Delig servies
Startprijs 220 EUR

Oud Duits porseleinen servies Alt Schönwald ca. 1940, 57-delig bestaande uit; borden, terrines, kop&schotels, sauskommen, koffiepot, suikerpot. Minimale beschadingen mogelijk Cond.: G

Glansplatelen bloempot
Startprijs 200 EUR

Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.

Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.

Chinese penselenbeker
Resultaat: 220 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G

Porseleinen koets
Resultaat: 225 EUR

Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.

Blauwe vaas, Fam Rose
Resultaat: 1.850 EUR

Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee prachtige grote oude Chinees porseleinen knobbelvazen, gesigneerd met rondom bloesem- en perzikdecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37,3xø21cm.

2 Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.

Blauwe kan, ca. 1900
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.

Passau vrouwtje, bloemen
Startprijs 200 EUR

Oude Duits porseleinen Passau figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster. Vinger beschadigd, bloemen beschadigd H.: 21cm. Cond.: R

KPM Schaal, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.

Chinese glazuur vaas
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese keramieken vaas met rood/blauw glazuur 20e eeuw in goede staat 26x17x10cm.

Celadon vaas op sokkel
Startprijs 200 EUR

Japanse celadon dekselvaas 19e eeuw met houtje bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.

2 Chinese schotels
Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.

3 Borden China
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.

Servies Herend
Resultaat: 200 EUR

Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...

Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R

Dekselpot 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.