Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R
Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R
Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.
Twee grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren- en gouddecor in goede staat (gesigneerd) ø30,4cm.
Thuringen porseleinen handbeschilderde plaquette 2e helft 20e eeuw (waarschijnlijk Sitzendorf) van een herderin met schapen in goede staat 35x25cm.
Oud Duits porseleinen servies Alt Schönwald ca. 1940, 57-delig bestaande uit; borden, terrines, kop&schotels, sauskommen, koffiepot, suikerpot. Minimale beschadingen mogelijk Cond.: G
Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.
Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.
Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G
Twee prachtige grote oude Chinees porseleinen knobbelvazen, gesigneerd met rondom bloesem- en perzikdecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37,3xø21cm.
Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.
Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Oude Duits porseleinen Passau figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster. Vinger beschadigd, bloemen beschadigd H.: 21cm. Cond.: R
Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.
Grote Chinese keramieken vaas met rood/blauw glazuur 20e eeuw in goede staat 26x17x10cm.
Japanse celadon dekselvaas 19e eeuw met houtje bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.
Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...
Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R
Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.