Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen porselein
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...

Grote keramieken vaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude keramieken vaas West Germany ca. 1960, Nr 420-54 met Grieks opgewerkt decor, rijtuigvoorstelling. Minimale chip glazuur bij bovenrand 54x28xø20cm.

Victoria potten 12x
Resultaat: 30 EUR

Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G

4 Deeltjes plateel
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x kandelaar nr. 397, 1x zoutnap (onduidelijk, chip gelijmd), 1x schotel Ivora Gouda, souvenier Scheveningen, 1x schotel Gouda Holland 5-13cm. Cond.: R-G

1 Deel plateel
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollands platelen tassa Modica Gouda Zuid Holland, decor Aster 14xø24cm. Cond.: G

2 Bisquit figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude bisquit porseleinen figuren; 1x man op hoorn ca. 1910 en 1x Thuringen Wallendorf?, moeder met kind 9-16cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Twee delen Oud Hollands plateel ca. 1930; 1x vaas N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x schenkkan De Hoop Arnhem Appelsche 10xø10cm. Cond.: G

3 Kantonese vazen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke Kantonese vazen 19e eeuw, beschadigd Cond.: M

Div. Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G

2 Platelen vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.

4 Borden V&B
Startprijs 20 EUR

Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G

3 Delen imari
Startprijs 20 EUR

Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R

3 Imari pors. borden
Startprijs 20 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Papegaai porselein
Resultaat: 45 EUR

Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G

Grote Kantonese vaas
Startprijs 20 EUR

Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M

4 Kop & Schotels
Resultaat: 20 EUR

Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G

3 Delen Herend
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

Delfts blauw bord, schepen
Startprijs 20 EUR

Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G

8 Empire schotels
Resultaat: 40 EUR

Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G

Porseleinen vijzel
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.

Biedermeier kom
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G

Dekselvaas Heubach
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.

Delfts blauw bord
Startprijs 20 EUR

Groot Delfts keramieken sierbord (Oud Delft), schilder is Th. o A.R., voorstelling van eiervrouwtje Bloemaert. Minimale glazuurchips bij rand ø42cm. Cond.: G

Kop&Schotel, Meissen teken
Startprijs 20 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G