Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glansplatelen bloempot
Startprijs 200 EUR

Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.

57-Delig servies
Startprijs 220 EUR

Oud Duits porseleinen servies Alt Schönwald ca. 1940, 57-delig bestaande uit; borden, terrines, kop&schotels, sauskommen, koffiepot, suikerpot. Minimale beschadingen mogelijk Cond.: G

Plaquette herderin
Startprijs 225 EUR

Thuringen porseleinen handbeschilderde plaquette 2e helft 20e eeuw (waarschijnlijk Sitzendorf) van een herderin met schapen in goede staat 35x25cm.

2 Oosterse schotels
Startprijs 225 EUR

Twee grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren- en gouddecor in goede staat (gesigneerd) ø30,4cm.

Meissen bureauset
Startprijs 240 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.

Tegeltableau
Resultaat: 240 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

Chinese schotel ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R

KPM Figuur
Startprijs 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

2 Platelen vazen, Utrecht
Resultaat: 250 EUR

Twee Hollands platelen vazen Utrecht door J. Mijnlief ca. 1910, floraal decor; 1x heel, 1x voet gelijmd 25xø10cm. Cond.: R-G

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900-1930 met vogels- en floraal decor (gesigneerd), in zeer goede staat 39,5xø22cm. Cond.: G

Blauwe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in goede staat ø39cm.

Chinees beeld, boedha
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.

2 Grote Chin. vazen
Startprijs 280 EUR

Twee grote oude Chinese handbeschilderde vazen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd). In zeer goede staat 35,5x32,7x11,3cm.

Rosenthal figuur
Startprijs 280 EUR

Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.

KPM Manefaktur
Startprijs 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Meissen theepot ca. 1800
Startprijs 300 EUR

Meissen theepot ca. 1780 met bloemen- en gouddecor (huwelijk van een theepot en deksel). Handvat met lijmnaad, verder in goede staat 12x18xø10cm.

Porseleinen lamp + kap
Resultaat: 300 EUR

Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G

2 Kang Xi vazen
Startprijs 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G

2 Chinese vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

2 Bustes, B. Bloch
Startprijs 320 EUR

Twee keramieken bustes ca. 1890, gemerkt Bernhard Bloch 4604 in goede staat 44-45cm. Cond.: G

Hummel, 5 werelddelen
Startprijs 380 EUR

Vijf oude Hummelfiguren in originele doos "Millenium Collection 2000 first issue"; 1x Afrikaans kindje met bol (2062), 1x globus, 1x Oosters meisje (2063), 1x "Schau da ist Europa (2060)", 1x "Schau d...

Tegel
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

2 Meissen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G

Glansplateel wandschotel
Startprijs 475 EUR

Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...