Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica spaarpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.

Kraagvaas + Bord
Startprijs 15 EUR

Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G

2 Porseleinen vaasjes
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor in goede staat 8,5xø5cm.

Pors. naaldendoosje + doosje
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U

3 Chinese borden
Startprijs 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 2e helft 20e eeuw met rijk decor in goede staat.

4 Diverse borden
Startprijs 15 EUR

Vier oude borden; 1x Wedgwood asbak, 1x Kathedraal Wedgwood Etruria, 1x Wedgwood of Etruria 1981 en 1x Hutschenreuther bord stadsgezicht 11-27cm. Cond.: G

Pors. vaas Seltmann
Startprijs 15 EUR

Porseleinen vaas met blauw decor, Seltmann, H.16cm.,Cond.:U

Kopjes & Schotels
Resultaat: 15 EUR

Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G

Fluit met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Beeld, lezende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

Vaas, kom, messenleggers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

Plateel vaasje
Startprijs 20 EUR

Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Startprijs 20 EUR

Antiek porseleinen figuur (bodemvondst) 5cm. Cond.: M

Vierkante schaal
Startprijs 20 EUR

Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U

5 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud Hollands plateel; 1x grote schenkkan Plazuid Gouda, 1x dekselpot Faroga Royal Gouda, 1x kleine schenkkan Unique Gouda, 1x verdeelschaal Iris Gouda (chips af), 1x Vize Gouda 6-26cm. Cond...

6 Deeltjes plateel
Startprijs 20 EUR

Zes delen oud Hollands plateel; 1x vaasje kon. plateelbakkerij (beschadigd), 1x tulpenvaas Arnhem (gelijmd), 1x schenkkannetje (kon. plateelbakkerij), 1x gelobte vaas (Cond.: G), 1x vaas Kon. plateelb...

4 Makkumse tegels
Startprijs 20 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

4 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

7 Diverse tegels
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude tegels Holland; 1x ter herinnering aan uw behouden terugkeer in het vaderland Ned. indië, 1x 18e eeuw met kerk (cracele), 1x 18e eeuw met mangaankleur (Cond.: G), 1x ovaal ARVM, schilder ...

2 Goebel figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G

Chine de Blanc figuur
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G