Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine glazen pul
Resultaat: 40 EUR

Kleine Duitse glazen pul met tinnen deksel en witglazen voorstelling van jongen met tak ca. 1880, 11x8xø6cm.

2 Karaffen
Resultaat: 40 EUR

Set waaierkristallen karaffen ca. 1900 in goede staat 30cm. Cond.: G

Glazen haan
Resultaat: 40 EUR

Oude mondgeblazen haan ca. 1970 (Murano?) in goede staat 29cm.

5 Karaffen
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.

6 Karaffen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse karaffen (6x) 20e eeuw, 1 zonder stop. Geslepen of gegraveerd 20-38cm. Cond.: R-G

Peper & Zoutstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek 6-delig ruitkristallen tafelset met tablet (chip af), zout-, peper-, mosterdpotje en olie & azijnstel. 26x13x6cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.

4 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...

Glazen bierpul
Resultaat: 25 EUR

Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.

Stel karaffen
Resultaat: 24 EUR

Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G

3x Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G

Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.

2 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G

Kavel kristal 22x
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G

Glazen vaas ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R

Glazen kannetje
Resultaat: 15 EUR

Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G

Glazen dekseldoos + schotel
Resultaat: 15 EUR

Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G

Glas met onderschaal
Resultaat: 15 EUR

Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.

Glazen waterpijp
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G

Karaf met glas, rood
Resultaat: 15 EUR

Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G