17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Kerkelijke kandelaar 2131
Kerkelijke kandelaar

60 EUR

3 Delen porselein 6310
3 Delen porselein
Startprijs 20 EUR
2 Zilv. kandelaars + kannetje 66
2 Zilv. kandelaars + kannetje

80 EUR

Spiegel 4123
Spiegel
Startprijs 80 EUR
2 Zilv. suikerscheppen 425
2 Zilv. suikerscheppen

55 EUR

Speksteen Chinese vaas 6303
Speksteen Chinese vaas

45 EUR

4 Ketels + Doofpot 2124
4 Ketels + Doofpot

20 EUR

Zakhorloge 2 kettingen 618
Zakhorloge 2 kettingen

75 EUR

3 Zeeuwse knoppen 611
3 Zeeuwse knoppen
Startprijs 30 EUR
4 Eiken stoelen 4087
4 Eiken stoelen

110 EUR

Commode 4080
Commode
Startprijs 400 EUR
Diverse delen tin 2088
Diverse delen tin

27 EUR

Kruisje WG briljant 30
Kruisje WG briljant
Startprijs 195 EUR
Fam Rose vaas, ca. 1900 6267
Fam Rose vaas, ca. 1900
Startprijs 400 EUR
Chinese handgestoken kist 4073
Chinese handgestoken kist

80 EUR

2 Tinnen kannen 2081
2 Tinnen kannen
Startprijs 25 EUR
Zilveren candyschaal 23
Zilveren candyschaal

120 EUR

Klein kanon 2074
Klein kanon
Startprijs 60 EUR
Imari trekpot, 18e-19e eeuw 6260
Imari trekpot, 18e-19e eeuw

225 EUR

Zilveren schaaltje 575
Zilveren schaaltje

90 EUR

Zilveren tabaksdoos 16
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 350 EUR
Chin. kom + dekseldoos 6253
Chin. kom + dekseldoos

75 EUR

Lederen bank 4037
Lederen bank

30 EUR

Zilveren dienblaadje 568
Zilveren dienblaadje

300 EUR