Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G