Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, winter Wijnbrug
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 100 EUR

Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G

Empire pendule
Startprijs 1.700 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 500 EUR

Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.

Miniatuur skelet
Startprijs 180 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G

Houten beeldje, ivoor
Startprijs 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G

Imari theepot
Startprijs 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.

Perz.achterglasschildering
Startprijs 100 EUR

Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR

Stoinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 30x40cm. Cond.: G

Märklin 8717, 8226, 8721, 2x8740
Resultaat: 40 EUR

Vijf wagons van Märklin, Z spoor, in nieuwstaat in verpakking. Modellen 8226 (leuke), 8717, 8721 en 2x 8740.

2x Goebel figuur
Resultaat: 35 EUR

Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.

Ankone, Buurse beek
Resultaat: 200 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G

Märklin mini-club 8853
Resultaat: 20 EUR

Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.

Steiff Pekinees
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.

Pop, jongen
Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.

Ca. 1150 zegels, Engeland
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum met ca. 1150 zegels Engeland, gestempeld.

4 Tegels
Startprijs 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

4 Chinese kommen
Startprijs 50 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Wim Bos havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G

Tegel, kraanvogel
Startprijs 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Gerard 't Hart
Startprijs 400 EUR

Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G

3 Postzegelboeken
Resultaat: 50 EUR

Drie stockboeken postzegels, voornamelijk Nederland waaronder; postfrisse blocs kinderzegels uit 26 verschillende jaren en beter vooroorlogs gestempeld. waaronder groot rond Nijkerk op 50ct. hangend h...

Koperen rariteit
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G