Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 35 EUR

Gietijzeren weegschaal met gewichten en messing bakken ca. 1880. Cond.: G

Schaal + Ketel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw; 1x roodkoperen ketel 19x26xø19cm. en 1x waterbak roodkoperen 8xø34cm. Cond.: G

Lamp, schelpglas
Resultaat: 110 EUR

Oude bronzen met glazen hanglamp 20e eeuw, behangen met honderden glasschijfjes en balletjes (3-lichts). In goede originele staat 60x55cm.

Antieke beddepan
Startprijs 40 EUR

Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.

3 Lampevoeten
Startprijs 30 EUR

Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G

Koperen tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

Historische geelkoperen tabaksdoos met diverse opschriften, o.a. Imperium Britannigum en Christmas 1914, 13x8x3cm.

Chinees kompas
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Diverse miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Crucifix
Resultaat: 25 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.

Tinnen setje
Resultaat: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Lamp, vogel brons
Startprijs 180 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Vitrinekast
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...

Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Startprijs 300 EUR

Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G

Schilderij, kinderen voor huis
Startprijs 500 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Ingekleurde ets
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Chinese gele schotel
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Startprijs 180 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G

Houten beeldje, ivoor
Startprijs 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G

Kruis
Startprijs 20 EUR

Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G

18 Duitse munten
Resultaat: 50 EUR

18 Diverse zilveren Duitse munten

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 75 EUR

Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U