17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Bronzen wierook-vat
Startprijs 100 EUR

2 Wand kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.

Russische kist
Resultaat: 200 EUR

Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.