Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Kirchhoff
Startprijs 40 EUR

Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G

3 Vazen keramiek
Resultaat: 10 EUR

Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G

Kristallen strooibus
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren montuur met draaibare zilveren dop, 835/000, MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1870, ca. ...

Schilderij, J. van Duuren
Startprijs 100 EUR

J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G

Belgische School, landschap
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G

Heyboer spetterkip
Startprijs 300 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), plakaatverf op papier, spetterkip 72x63cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 1.250 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

F. Hoos, huis aan water
Startprijs 40 EUR

Frans Hoos? ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij aan het water 18x24cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R

Acryl, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Bronzen wierook-vat
Startprijs 100 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

2 Wand kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.

Märklin mini-club 88222
Resultaat: 75 EUR

Märklin mini-club 88222, Z spoor. Goederentrein locomotief "Krokodil". Nieuw in originele verpakking.

Russische kist
Resultaat: 200 EUR

Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.

8 Steiff dieren
Resultaat: 80 EUR

Kavel Duitse Steiff dieren, gemerkt met etiketten en/of knoppen in het oor; 1x koe Bessy, 1x kat Tabby, 1x poedel, 1x Boxer, 1x collie, 1x teckel, 1x haas en 1x puppy. Allen in goede originele staat 6...

Diverse modelhuisjes
Resultaat: 40 EUR

Diverse modelhuisjes en accesoires voor Z spoor , o.a; Kibri 1x6994 (vrachtwagens), 1x6712 (Chateau d'Oex), 1x6809 (chalet), 1x6815 (kerk), 2x 6822, 1x6862 (chalet), 1x 6880, 1x 6820. Tevens 1x Noch 4...

Franse Empire pendule
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820, Honneur et Patrio. Vergulding is in goede staat. Fucntionerend 8-daags origineel uurwerk met touwtjesslinger 36x30x12cm. Cond.: G

Bronzen klokkenstel
Startprijs 1.200 EUR

Groot bronzen met marneren Frans klokkenstel ca. 1870, gesigneerd F. moreau. De bijstelcups zijn tevens van brons. In zeer goede originele staat 52x48x18cm. en 27xø15cm.

Pendule
Resultaat: 50 EUR

Franse figurenpendule ca. 1880 met groot beeld en 8-daags uurwerk (niet getest). Beeld is los (geen schroeven), stukje compositiemetaal is weg (zijdeel) Cond.: R

Glaspendule
Startprijs 300 EUR

Franse marmeren glaspendule ca. 1880 met kwikslinger, 8-daags uurwerk en gongslag in goede originele staat 22x13x12cm.

Wandklokje
Startprijs 80 EUR

Schwarzwalder wandklokje met beschilderde kast en glazen deurtje, denneappel-gewichten 42x26cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G

Comtoise met maanstand
Startprijs 250 EUR

Oude haancomtoise 2e helft 20e eeuw met maanstand, dagaanduiding en harpslinger in zeer goede staat 115x24x15cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.