Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G
Geslepen kristallen strooibus met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren montuur met draaibare zilveren dop, 835/000, MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1870, ca. ...
J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), plakaatverf op papier, spetterkip 72x63cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Frans Hoos? ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij aan het water 18x24cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R
Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.
Märklin mini-club 88222, Z spoor. Goederentrein locomotief "Krokodil". Nieuw in originele verpakking.
Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.
Kavel Duitse Steiff dieren, gemerkt met etiketten en/of knoppen in het oor; 1x koe Bessy, 1x kat Tabby, 1x poedel, 1x Boxer, 1x collie, 1x teckel, 1x haas en 1x puppy. Allen in goede originele staat 6...
Diverse modelhuisjes en accesoires voor Z spoor , o.a; Kibri 1x6994 (vrachtwagens), 1x6712 (Chateau d'Oex), 1x6809 (chalet), 1x6815 (kerk), 2x 6822, 1x6862 (chalet), 1x 6880, 1x 6820. Tevens 1x Noch 4...
Mooie bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820, Honneur et Patrio. Vergulding is in goede staat. Fucntionerend 8-daags origineel uurwerk met touwtjesslinger 36x30x12cm. Cond.: G
Groot bronzen met marneren Frans klokkenstel ca. 1870, gesigneerd F. moreau. De bijstelcups zijn tevens van brons. In zeer goede originele staat 52x48x18cm. en 27xø15cm.
Franse figurenpendule ca. 1880 met groot beeld en 8-daags uurwerk (niet getest). Beeld is los (geen schroeven), stukje compositiemetaal is weg (zijdeel) Cond.: R
Franse marmeren glaspendule ca. 1880 met kwikslinger, 8-daags uurwerk en gongslag in goede originele staat 22x13x12cm.
Schwarzwalder wandklokje met beschilderde kast en glazen deurtje, denneappel-gewichten 42x26cm. Cond.: G
Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G
Oude haancomtoise 2e helft 20e eeuw met maanstand, dagaanduiding en harpslinger in zeer goede staat 115x24x15cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.