Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot koperhek, pors.
Geen vanafprijs

Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

Houten met rood leer beklede beschilderde Tibetaanse sieradenkist, met vogel-, takken- en gouddecor 20e eeuw 14x18x13cm. Cond.: G

Jugendstil tableau
Resultaat: 375 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

2 Ivoren figuren
Startprijs 200 EUR

Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G

Ivoren hamer
Resultaat: 450 EUR

Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.

Kolenbak
Resultaat: 50 EUR

Engelse gietijzeren kolenbak groen-geëmailleerd in zeer goede originele staat 27x32x53cm.

Koperen kandelaar leeuwekop
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse messing 2-lichts kandelaar met leeuw en Amsterdams wapen 20e eeuw 24x23x10cm. Cond.: G

Porseleinen tegel
Resultaat: 100 EUR

Oude Furstenberg porseleinen handbeschilderde plaquette in lijst 20e eeuw. Met schilders-monogram en F met kroon, voorstellend een stilleven met fruit en bloemen op tafel. In goede originele staat 36x...

2 Kleine kopjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude Meissen Bötgher herdenkingsbordjes 1682-1719-1982 (met schotels) in goede staat 4,5xø6cm.

Div. Franse vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.

Grote bronzen kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse bronzen plated kaarskandelaar (2-delig). Voet bewerkt met draken en leeuwenpoten 91x50x15cm. Cond.: G

2 Messing hengselbakken + vijzel
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Ivoren Chinese man
Resultaat: 800 EUR

Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.

Meissen putti
Resultaat: 350 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 75 EUR

Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U

Blauwglazen set
Startprijs 50 EUR

Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 35 EUR

Gietijzeren weegschaal met gewichten en messing bakken ca. 1880. Cond.: G

Zilveren tafelset
Startprijs 150 EUR

Vijfdelige zilveren tafelset, 835/000, bestaande uit vleesvorkje, zuurvorkje, sardinevork en twee botermesjes, als nieuw in originele cassette. MT.: 1x C.L.Begeer, Utrecht en 4x J.M.van Kempen, Voorsc...

2 Roemers ca. 1800
Resultaat: 60 EUR

Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.

Leerdam vaas
Startprijs 20 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

Tanzaniet
Resultaat: 30 EUR

Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.