Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen masker
Startprijs 50 EUR

Oosters bronzen masker 20e eeuw in goede staat 37x29x7cm.

Beeld, A. Monreau
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R

Chin. bronzen portret
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat

Bronzen zittende schrijver
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 250 EUR

Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G

Heilig beeld ca. 1800
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Mariabeeld ca. 1800 in goede originele staat, mooi gesneden gewaad 53cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Villaris
Startprijs 700 EUR

Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.

Fijn handgeknoopt tapijt
Resultaat: 30 EUR

Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G

Gobelin
Startprijs 150 EUR

Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G

Eiken kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 160 EUR

Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.

Mahonie penantkast
Resultaat: 240 EUR

Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.

Spiegel
Startprijs 80 EUR

Decoratieve wandspiegel 2e helft 20e eeuw in Franse stijl 114x56cm. in zeer goede staat

4 Eiken stoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier Duitse eikenhouten eetkamerstoelen, ca. 1930, met lederen zit-en rugleuning. Mooie gestoken rugleuning. In zeer goede originele staat. 111x56x44cm.

Crucifix
Resultaat: 25 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.

Tinnen setje
Resultaat: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Lamp, vogel brons
Startprijs 180 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.

Niervormig tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.

Engels kabinet, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.

Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Startprijs 300 EUR

Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G

Klok met beer
Startprijs 650 EUR

Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.

Schilderij, kinderen voor huis
Startprijs 500 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Ingekleurde ets
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Bronzen pendule
Startprijs 650 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.