Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
Vijf wagons van Märklin, Z spoor, in nieuwstaat in verpakking. Modellen 8226 (leuke), 8717, 8721 en 2x 8740.
Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.
Postzegelalbum met ca. 1150 zegels Engeland, gestempeld.
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Stoinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 30x40cm. Cond.: G
Drie stockboeken postzegels, voornamelijk Nederland waaronder; postfrisse blocs kinderzegels uit 26 verschillende jaren en beter vooroorlogs gestempeld. waaronder groot rond Nijkerk op 50ct. hangend h...
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G
Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G
Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen borstel wandkastje met spiegel en borstelset 20e eeuw in goede staat 55x31x7cm.
Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G
Houten met rood leer beklede beschilderde Tibetaanse sieradenkist, met vogel-, takken- en gouddecor 20e eeuw 14x18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G
Twee litho's op papier v. Wijngaarden 2834/3000, figuren in landschap 28x29cm. Cond.: G