Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, danseres
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur ca. 1930 voorstellend een jonglerende dame met ballen. geheel op marmeren voet H.: 25cm. Cond.: G

Bronzen kameel
Resultaat: 130 EUR

Oude bronzen kameel met ruiter ca 1900 in goede staat 25x22x5cm.

Beeld, jongen + kruik
Startprijs 380 EUR

Grote compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een jongen met kruik (kruik heeft binnenhouder voor bloemen). Geheel staand op geschulpte marmeren voet. mooie bronsachtige...

Beeld, bronzen jongen
Startprijs 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Neme Touchez pas, voorstellend een jongen met stok en handen in de zakken. In goede originele staat 26cm.

Oostenrijks beeld
Startprijs 350 EUR

Prachtig 19e eeuws handgestoken houten religieus beeld (Zuid Duits), mooie kwaliteit, vingers beschadigd 72x24x15cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Maria
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld ca. 1900 gemaakt door A. Carrier (Albert Ernest Carrier - Belleuse 1824 - 1887), voorstellend Maria 45cm. Cond.: G

Samac beeld, jongen
Startprijs 110 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 Soir D'ete, par Rancoulet. Voorstellend een boerenjongen met boomstronk op zijn schouder. Houten voet met opschrift 36cm. Cond.: G

Houten Maria
Startprijs 150 EUR

Zeldzame 17e eeuwse houtgesneden Maria staand op vis in goede originele staat 23cm. Cond.: G

Beeld, Madonna
Startprijs 350 EUR

Zuid Duitse notenhouten Maria 1e helft 18e eeuw met 3 cherubijnkoppen staande op bel met slang. In goede originele staat 27cm.

Grote brons
Startprijs 950 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.

Bronzen beeld, Chinees
Resultaat: 375 EUR

Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G

2 Terracotta figuren
Startprijs 200 EUR

Twee compositie metalen figuren figuren met bronskleurige patina op houten voet ca. 1900 voorstellend een Romeinse man en vrouw 36-37cm.

Slede, cupido
Startprijs 150 EUR

Bronzen slede ca. 1890 op marmeren voet met putti (jardiniere), mooie patina in goede staat 20x30x11cm.

Bronzen Afrikaans figuur
Startprijs 100 EUR

Grote bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een Afrikaan met wandelstok, mand op het hoofd en diverse accesoires 65cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 500 EUR

Groot bronzen figuur van een adellijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.

Bronzen figuur, Jugendstil
Startprijs 350 EUR

Grote bronzen Jugendstil verguld figuur 20e eeuw, voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.