17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Gerard Krol
Resultaat: 50 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm. Cond.: R

C. Scholten
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (G. Schoerner of Scholten?), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 33x20cm. Cond.: G

Acryl, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Anton Muller, schilderij
Startprijs 70 EUR

Anton Muller ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met hengelaar bij avond met boerderij 30x40cm. Cond.: G

Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Startprijs 300 EUR

B.F. Coesel, herderin met schapen
Resultaat: 125 EUR

Bernardus Coesel (Den Haag 1886 - 1952), olieverf op paneel, schaapsherderin met hond en schapen bij avond 31x22cm. Cond.: G

J. v. Vuuren
Startprijs 380 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, heidegezicht met ven 40x20cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 240 EUR

Anton Heyboer, gouache op papier, kip 30x40cm. Cond.: G

Rogier Chailloux
Resultaat: 40 EUR

Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G

Lithografie ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf nach W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R