Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Maria met kind
Startprijs 200 EUR

Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

Anton Heyboer
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 54x68cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 45x50cm. Cond.: G

Joop Kropff
Startprijs 550 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 33x21cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G

Marte, landschap
Startprijs 20 EUR

H. Marte, olieverf op linnen, landschap met boerderij 18x40cm. Cond.: G

Marte, landschap
Startprijs 25 EUR

H. Marke, olieverf op linnen, landschap met boerderij en knotwilg 24x50cm. Cond.: G

Tekening, J.P. Molenaar
Resultaat: 100 EUR

J.P. Molenaar (1914 - 1990), gemengde techniek op papier, havengezicht met vele schepen 40x80cm. Cond.: G

2 Ikonen
Startprijs 80 EUR

Twee ikonen: Opdracht van Jezus in de tempel met Simeon en Hannah en Geboorte van Maria. Joachim en Anna en vroedvrouw met Maria als pasgeborene. Oost-Europa 14x12cm.

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R

2x Rensburg
Startprijs 20 EUR

Twee etsen op papier van rensburg, Zierikzee en Edam 25x20cm. Cond.: R-G

Ikoon, Maria Trychorusa
Resultaat: 1.300 EUR

Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.

Ikoon, Maria Trychorusa
Resultaat: 100 EUR

Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.

Ikoon, moeder Gods Smolensk
Startprijs 500 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Smolensk, Moskouse school ca. 1850, voormalige collectie Kasteel de Weyenburg Echteld 27x32cm.

Ingekleurde ets
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Schilderij, D. Marta
Resultaat: 110 EUR

D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, M. Peter
Resultaat: 110 EUR

M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G

Pendant, vogeltjes
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee vogels op takken (pendant) 9x7cm. Cond.: G

Schilderij, de Wit
Startprijs 60 EUR

Monogram M.W. 2010, olieverf op linnen, sexy halfnaakte dame 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, vaas met rozen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, kinderen voor huis
Startprijs 500 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Schilderij, romantische school
Startprijs 500 EUR

Duitse School 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 48x58cm. Cond.: R

Jaap van Kregten
Resultaat: 30 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, Twentse boerderij met bloesembomen en kippen 30x40cm. Cond.: G