17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

13 Schaalmodellen
Resultaat: 35 EUR

2 Blikken kevers
Resultaat: 60 EUR

Blikken bus
Startprijs 30 EUR

Grote blikken Bandai Japan VW spijlenbus ca. 1960 in goede maar bespeelde staat (1 wieldop mist) 20x8x7cm.

Blikken politie-kever
Startprijs 25 EUR

Metalen hijskraan
Resultaat: 10 EUR

Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.

2 Blikken auto's
Resultaat: 10 EUR

Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat

34 Metalen auto's
Resultaat: 30 EUR