Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klokkenstel LK
Startprijs 2.000 EUR

Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.

Engelse staande klok
Startprijs 800 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.

Franse pendule
Resultaat: 160 EUR

Franse pendule met marmeren en compositie metalen voet. Gesigneerd Kossowski met 8-daags uurwerk. In goede originele staat 60x30x13cm.

Weense regelateur
Resultaat: 340 EUR

Weense gezwart houten 2-gewichten regelateur in originele staat ca. 1860 met decentrale secondenwijzer en originele kroon 116x40x13cm.

Platelen pendule
Startprijs 550 EUR

Jugendstil keramieken Plazuid Gouda Plateel pendule ca. 1900 met uurwerk (compleet). Met zweepslag bloemenmotief, gemerkt Np 767 AD Holland Gouda. Minimale chip voet voorzijde 30x16x12cm. Cond.: R-G

Reisklokje
Startprijs 425 EUR

Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.

Grootmoeders tijd, klok
Resultaat: 15 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

Kolompendule
Startprijs 150 EUR

Franse kolompendule ca. 1870 met boulle inleg. Licht beschadigd, zonder slinger en 1 wijzer mist. uurwerk incompleet 47x24x14cm. Cond.: M

Porseleinen klok
Resultaat: 175 EUR

Grote porseleinen pendule met 8-daags Frans uurwerk ca. 1880. Gemerkt A.B. met gouddecor, bloemen en landschapsdecor. Wijzer en slinger missen 39x24x18cm. Cond.: G

Zaagklok
Resultaat: 80 EUR

Oude zaagklok met voorpendel (kopie naar 18e eeuwse zaagklok) 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 62cm.

Pendule
Resultaat: 50 EUR

Franse figurenpendule ca. 1880 met groot beeld en 8-daags uurwerk (niet getest). Beeld is los (geen schroeven), stukje compositiemetaal is weg (zijdeel) Cond.: R

Art Deco klokkenstel
Startprijs 25 EUR

Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R

Grunder tafelklok
Resultaat: 160 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met Junghans uurwerk en latoenkoperen beslag. In goede originele staat 41x26x17cm.

Klok
Startprijs 550 EUR

Gietijzeren klok ca. 1900 met uurwerk zonder slagwerk. Emaille wijzerplaat, geheel in goede originele staat 43cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.260 EUR

Prachtige grote bronzen met marmeren pendule ca. 1850. Met functionerend 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 52x40x15cm.

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere grote Friese staartklok met dubbele kap,Zgn. Burgemeesterklok,met maanstand, wekker en dagaanduiding. Prachtige originele beschildering in goede originele staat ca. 1800. 164x45x27cm.

Tafelklokje
Resultaat: 110 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 van Junghans met gongslag. 1 Blokje hout mist, verder in goede originele staat met alle torentjes 38x25x15cm. Cond.: R-G

Grote regelateur
Resultaat: 250 EUR

Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.

Jugendstil klokje
Startprijs 200 EUR

Antieke terracotta Jugendstil pendule (zonder slagwerk) Duitsland, gesigneerd Schwarz. Bevat haarscheuren, 28cm. Cond.: R

Klokkenstel Art Deco
Resultaat: 325 EUR

Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.

Friese stoelklok
Startprijs 250 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm.

Onyx klok + zijstukken
Startprijs 220 EUR

Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel van marmer, onyx en compositie metalen armaturen ca. 1910. 8-Daags uurwerk, 1 vaas licht beschadigd, verder in goede conditie 28x40x12cm. en 22x15x9cm.

Tafelklokje
Startprijs 110 EUR

Franse eikenhouten gestoken tafelklok ca. 1900 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in uitstekende staat 26cm.

Staande Friese klok
Resultaat: 130 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.