Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gemberpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G

Union K.servies
Resultaat: 15 EUR

Art deco koffieservies, 6 persoons, gemerkt Union K Tjechoslowakije, ca. 1930, bestaande uit:6 kop en schotels, koffiekan, melkkan, suikerpot en candybak, chip af. Cond.:G

Kaststel
Resultaat: 15 EUR

3-Delig Hollands porseleinen kaststel (Nr. 3102) 1e helft 20e eeuw, deksel beschadigd 33x17x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: R-G

Plateel vaas
Resultaat: 15 EUR

Hollandse polychroom platelen vaas, Regina 116 Uni W.B. (Breetveld?). Bovenrand stukje gerestaureerd 19,5xø12cm. Cond.: R

Plateel vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote Gouda platelen vaas ca. 1910, decor Westland bloemdecor (haarscheur en chip bodemrand) 33xø15cm. Cond.: R

5 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x ...

Design uilenbord
Resultaat: 15 EUR

Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G

Restservies Frankrijk
Resultaat: 15 EUR

Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G

Karaf + 3 glazen
Resultaat: 12 EUR

Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G

3 Borden, fruit
Resultaat: 12 EUR

Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G

Ring slagmodel donkere steen en zegelringetje
Resultaat: 10 EUR

Ring goud op zilver, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.

Plated fotolijstje
Resultaat: 10 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.

Gariek, Kunstsammlung Dresden
Resultaat: 10 EUR

Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G

Oude spotprent
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G

2 Olielampen
Resultaat: 10 EUR

Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G

Doosje platen
Resultaat: 10 EUR

Goot kavel vooroorlogse grammofoonplaten in hoezen Cond.: G

2 Koperen aanstekers
Resultaat: 10 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

7 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Zeven delen antiek/oud tin 19e-20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Houten schilderij
Resultaat: 10 EUR

Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.

Postzegelalbum + Gouden zegel
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Engelse Kanaal-eilanden en een gouden zegel van de blauwe Mauritius. "Raritäten in Gold, die blauwe Mauritius".

Oude armleunstoel
Resultaat: 10 EUR

Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R

Hoekconsole
Resultaat: 10 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Spiegel, houten polichroom
Resultaat: 10 EUR

Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G