Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Samac paarden
Resultaat: 45 EUR

Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G

Samac putto
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen engel ca. 1900. Arm en been gelijmd 38cm. Cond.: M

Bronzen soldaat
Resultaat: 30 EUR

Bronzen soldaat met marmeren voet ca. 1900 met reservistenpijp 15cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 30 EUR

Bronzen buste met marmeren voet ca. 1930 Mermoza, signatuur E. Diosi made in France Depose. In zeer goede staat 13x7x6cm.

Bronzen beeldje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een liggende naakte vrouw met schelp. Monogram BK in goede staat 12x4x2,5cm.

2 Afrikaanse beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse keramieken beeldjes 20e eeuw 14-16cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaans
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren 1e helft 20e eeuw (lampenvoeten). In goede originele staat 30-31cm.

2 Delen Oosters brons
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G