Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dame met boog
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd F. Iffland. Voorstellend een naakte vrouw met boog op marmeren voet. In goede staat, later nagedonkerd met was. terug te brengen in originele patina 36xø11cm. Cond....

Beeld Bali
Resultaat: 120 EUR

Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.

Beeld, jachthond
Resultaat: 115 EUR

Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.

Bronzen dame met wild
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A.E. Carrier. Voorstellend een vrouw met lans en gejaagd wild 34cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, Romeinse dame, ongesigneerd 25cm. Cond.: G

Bronzen monnik met boek
Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen boeklezende monnik in goede staat, monnik kan geopend worden. 13,5cm.

Bronzen naakt met druiven
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een naakte man met druiven 55cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd D.H. Chiparus. Voorstellend een jonge vrouw met hoedje 41cm. Cond.: G

Houten adelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.

Bronzen krijger
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met speer in goede staat 19x13x5,5cm.

Bronzen meisje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1900, voorstellend een meisje met hark en mand 17,5x5x5cm. Cond.: G

Bronzen engel
Resultaat: 80 EUR

Grote bronzen engel met boog 2e helft 20e eeuw 54cm. Cond.: G

Javaans houten beeld
Resultaat: 80 EUR

Groot Javaans houten figuur, mooi gestyleerde vrouw met oorbellen en palmbladen. Zeer gedetailleerd uitgewerkt ca. 1950, 57cm. Cond.: U

Bronzen beeld, adelaar
Resultaat: 75 EUR

Bronzen adelaar op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw, gesigneerd J. Moigniez in zeer goede staat 36x30xø18cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 75 EUR

Bronzen 19e eeuwse wandplaquette voorstellend een lezende oude man 20x7x1,5cm. Cond.: G

2 Egyptische beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Egyptische metalen figuren; 1x brons en 1x ijzer, leeftijd onbekend 13-18cm. Cond.: G

Bronzen jongen, katapult
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Milo 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een naakte jongen met katapult 34cm. Cond.: G

Bronzen jongen
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een Romeinse atleet, gesigneerd Sommer Napoli? 19x11,5x5,5cm. Cond.: G

Bronzen dame, inktpot
Resultaat: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Bronzen Quang Yin
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G

6 Diverse figuren
Resultaat: 50 EUR

Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...

Bronzen wandbord
Resultaat: 50 EUR

Zeldzaam zwaar bronzen herdenkings-wandbord "De 11 provincien 1898 - 1923 je maintiendrai" met Wilhelmina initiaal, ontworpen door J. Kwak in zeer goede staat ø35cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 50 EUR

Bronzen lampenvoet/kandelaarvoet ca. 1890 van dame met fruit 29x13x13cm. Gestempeld "Ganz & Co Budapest" Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 45 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, Hermes. Ongesigneerd 41cm. Cond.: G