Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. troffee voetbal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren troffeee ter nagedachtenis aan de Champions Leaque wedstrijd Deportivo de la Coruna tegen Bayer Leverkusen, 20 maart 2002. Op een zwart marmerenvoet, 7x8x9cm, staat een afbeelding uit zilver,...

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse Sterling zilveren, 925/000, vingerhoedjes. 1 met een bloemmotief en de andere geheel glad. Totaal ca 10 gr. Cond U.

Lot groene sieraden
Resultaat: 30 EUR

Diverse sieraden met groene stenen o.a. een snoer malachiet, een snoer jade, 2 zilveren ringen, broche met agaat

Zilveren miniatuur doofpot
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren, 835/000, miniatuur doofpot, voorzien van kleinkeur. ca 14 gr. hoogte 3 cm ø 2 cm. Cond U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren, 835/000, roomlepel met getorteerde steel en parelrand. Jaarletter L: 1895 MT: Cornelis van Baaren, Schoonhoven. ca 55 gr. Lengte 15 cm Cond U

Schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 28 EUR

Keramieken art-deco schaal met Hollands zilveren hengsel. In goede originele staat. ø19cm.

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U

Zilveren mesje
Resultaat: 25 EUR

Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.

Slacouvert
Resultaat: 25 EUR

Zwaar verzilverd (silver plated) slacouvert, Frankrijk, versierd met medaillons en florale motieven. Lengte 27 cm. Cond. U

Duits plated koffieservies
Resultaat: 25 EUR

Duits plated koffieservies 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 28x31x23cm. Cond.: G

Zilv. beursje
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands kralen-beursje met zilveren, 835/000, beugel. MT en jaarletter onbekend. Beugelbreedte 9 cm. Cond U

2 Zilveren zoutschepjes
Resultaat: 25 EUR

Stel zilveren 800/000 zoutschepjes met fraaie bloemsteel en graveerwerk in de bak.Beiden gemerkt: 192, L.5cm., ca.9gr.

Zilveren suikertang
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren suikertang met gedraaide poten welke bekroond zijn met apostelen. Dublin ca.1889, L.10cm., ca. 23gr.

3 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Z...

3x Zilver/plated
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie

Plated fotolijstje
Resultaat: 10 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.