Kristallen strooier met zilveren, 835/000, dop en kristallen flacon met zilveren, 835/000, scharnierende deksel. Hoogte strooier 9 cm, hoogte flacon 11 cm. Cond G
Zilveren roomlepel met ronde bak, gedraaide steel met geconoureerd en gegraveerd heft. MT: J.H.v/d Meulen Joure, .12cm., ca.27gr.
Zilveren handgemaakte zwaardprikkers, 11 stuks, Lengte 11 cm. ca 115 gr. Cond U
Kristallen tweekleurig cilindervormig parfumflesje met zilveren schroefdop en kurkstopje, oud belastingstempel begin 1900 835/000 H.: 8cm. Cond.: U
Hollands zilveren, 835/000, miniatuur, marskramer/marketenster. MT onleesbaar, ca 33 gr. Hoogte 4,5 cm Cond U
Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U
Antiek kristallen karafje, convexmodel met Sterling zilveren, 925/000, gekrulde hals. Engeland. Begin 1900. Hoogte ca 18 cm. Cond U
Zilveren, 835/000, naaldenkoker met schuifdop, gegraveerd wapenschuildje en voorzien van stippelgravure in ruitvorm. Nederlands gekeurd ca. 1870, L.7cm., ca.6gr
Naaischaartje met zilveren, 835/000, heften voorzien van stippelgravure in ruitvorm. Nederlands gekeurd ca. 1870. L.8cm.
Zilveren, 835/000, theeschep met vleugelbak en gecontourneerde steel, beiden met scherpe en fraaie graveringen. MT: J.H.Tanner Amsterdam ca. 1858, L.9cm., ca. 10gr.
Gero plated serviesje 20e eeuw met praelrand 4-delig. Koffiekan licht bedeukt 7-13cm. Cond.: R-G