Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kristal met zilver
Resultaat: 45 EUR

Kristallen strooier met zilveren, 835/000, dop en kristallen flacon met zilveren, 835/000, scharnierende deksel. Hoogte strooier 9 cm, hoogte flacon 11 cm. Cond G

2 Zilveren natfruit lepels
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren natfruitschepjes met gegraveerde bak en gladde steel. Lengte 14,5 cm. ca 59 gr. Cond U

Zilveren bril
Resultaat: 45 EUR

Zilveren lorgnetmet niëllo zilveren steel 835/000 Cond.: U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren roomlepel met ronde bak, gedraaide steel met geconoureerd en gegraveerd heft. MT: J.H.v/d Meulen Joure, .12cm., ca.27gr.

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Sterling zilveren belletje met 2 tortelduifjes en sterling zilveren haltervormige rammelaartje ca. 33gr. Cond.: U

Odeurflesje, ovaal
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U

11 Zilveren zwaardjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren handgemaakte zwaardprikkers, 11 stuks, Lengte 11 cm. ca 115 gr. Cond U

Odeurflesje, penvormig
Resultaat: 40 EUR

Kristallen tweekleurig cilindervormig parfumflesje met zilveren schroefdop en kurkstopje, oud belastingstempel begin 1900 835/000 H.: 8cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren, 835/000, miniatuur, marskramer/marketenster. MT onleesbaar, ca 33 gr. Hoogte 4,5 cm Cond U

2 Zilveren vleespennen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren vleespennen, bekroond door zwaard en zwijn. Lengte ca 20 cm. Totaal ca 81 gr. Cond U

11 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Elf delen oud plated, o.a. 6 bekers, lijst, beursje zout-peper stel en kandelaar in empire stijl. 6-17 cm., Cond.:G

Zilveren gembervork
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren, 835/000, gembervork met fraaie graveringen. MT:G.A.van Geelen Schoonhoven ca. 1883, L.18cm., ca. 20gr.

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U

Zilv. tafelschuivertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U

6 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver, 800/000: Hollands zilveren servetband en 5 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 86 gr. Cond G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 35 EUR

Antiek kristallen karafje, convexmodel met Sterling zilveren, 925/000, gekrulde hals. Engeland. Begin 1900. Hoogte ca 18 cm. Cond U

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 835/000, naaldenkoker met schuifdop, gegraveerd wapenschuildje en voorzien van stippelgravure in ruitvorm. Nederlands gekeurd ca. 1870, L.7cm., ca.6gr

Naaischaartje
Resultaat: 35 EUR

Naaischaartje met zilveren, 835/000, heften voorzien van stippelgravure in ruitvorm. Nederlands gekeurd ca. 1870. L.8cm.

4-Delig beleg-couvert
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.

Zilveren theeschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 835/000, theeschep met vleugelbak en gecontourneerde steel, beiden met scherpe en fraaie graveringen. MT: J.H.Tanner Amsterdam ca. 1858, L.9cm., ca. 10gr.

Gero serviesje
Resultaat: 30 EUR

Gero plated serviesje 20e eeuw met praelrand 4-delig. Koffiekan licht bedeukt 7-13cm. Cond.: R-G

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 30 EUR

Fraai gegraveerde zilveren, 835/000, rijgnaald. MT: M.Hackenberg, Middelburg ca.1860, L.7cm., ca. 2gr