Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. odeurflacon
Resultaat: 90 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren kraag en dop. Cond U

Zilveren jampot
Resultaat: 90 EUR

Prachtige complete Djokja zilveren, 800/000, jampothouder met deksel en bijbehorende jamlepel. ca 210 gr. Cond U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Djokja zilveren, 800/000, hengelsmandje, ajourgezaagd met rondom florale motieven in mand en hengsel. MT J.S. ca 233 gr. ø 18 cm Cond U

Zilveren mosterdpotje
Resultaat: 90 EUR

Ajourgezaagd zilveren, 835/000, mosterdpotje op drie pootjes, deksel met knop, handgreep en guirlanders met bloemdecor en voorzien van blauwglazen binnenbakje. Keurkamer Schoonhoven, ca.1910, 8x7xø4.5...

Zilveren blaker
Resultaat: 90 EUR

Zilveren (800/000) blaker met fraai bewerkte rand en kop als vingerdrager, met duimgreep. 6xø13cm., ca.180 gr,

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 85 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel op fraaie zilveren, 835/000, voet. Nederlands gekeurd ca. 1860, 14xø16cm.

Odeurflesje, ovaal glas
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen facetgeslepen odeurflesje met Hollands zilveren dop en kraag met stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: G (klein deukje)

Plate stel + blad
Resultaat: 80 EUR

5-Delig plated koffieset 20e eeuw; koffiekan, theekan, suikerpot, melkkan en tablet in goede staat 24x35x45cm.

2 Zilv. eierdopjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren 835/000, eierdopjes. ø 4,5 cm. Hoogte 5,5cm. Cond U

10 Zilveren mokkalepeltjes
Resultaat: 80 EUR

Tien zilveren, 835/000, mokkalepeltjes met gedraaide steel voorzien van fraai gegraveerd spatelheft. MT: A.J.Driesen Schoonhoven ca. 1910, L.9cm., ca. 59gr.

Zilveren theezeef
Resultaat: 80 EUR

Zilveren theezeef met bloemenrand en steel met vogel, op eenzilveren lekbakje met vier klauwpootjes.Zaanlandse zilversmederij ca. 1930, theezeef ca. 1928, 5x11x6cm., ca.64gr.

6 Zilveren vingerdoekringen
Resultaat: 80 EUR

Zes fraai gegraveerde en genummerde zilveren, 835/000, vingerdoekringen, in origineel etui. Als nieuw. MT: C.F.Wever Schoonhoven ca.1920, 2xø2.5cm.

Zilv. theezeef
Resultaat: 75 EUR

Hollands zilveren theezeef met opengewerkte parelrand en ivoren heft, 1e gehalte grootkeur, jaarletter: 1904 ø4cm. Cond.: G

2 Sigarettenpijpje
Resultaat: 75 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, sigarettenpijpjes, waarvan een met uitwerpveer. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Sterling zilveren, 925/000, presenteerschaaltje op voet met bewerkte rand. ø 18 cm en hoogte 7,5 cm. Cond G

Zilv. wandelstok, hert
Resultaat: 70 EUR

Ebbenhouten wandelstok met gladde zilveren, 800/000, greep. Gemerkt V: Begin 1900. Lengte 93 cm. Cond G

Odeurflesje, lange hals
Resultaat: 70 EUR

Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 12cm. Cond.: U

Bijbel gouden slot
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bijbel uit 1875, J. Brandt en zoon te Haarlem. Mooi bewerkte 14 karaat gouden slot in goede originele staat 13x5x4,5cm. Cond.: G

Zilv. miniatuur bierpul
Resultaat: 70 EUR

Zilveren, 835/000, miniatuur bierpul met handgreep en diverse Hollandse afbeeldingen, de klep met duimgreep van een putti. MT: J.Weeda Haarlem. 5xø2cm., ca. 30gr.

2 Zilveren bonbonlepels
Resultaat: 70 EUR

Stel zilveren bonbonlepels met fraai gevormde bak met graveerwerk en gedraaide steel waarvan de voorzijde is bekroond met afbeelding van koningin Wilhelmina met loshangend haar en achterzijde met Nede...

Zilv. sigarettenpijpje, boot
Resultaat: 65 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje met bottermotief 835/000 MT: vM77 L.: 10,5cm. Cond.: U

Zilv. sigarettenpijpje
Resultaat: 65 EUR

Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U

Divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Lot divers zilver: bekertje als jachttrofee, 925/000, sigarettenetui en 3 lepeltjes van divers gehalte. Totaal 164 gr. Cond U

9 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Kavel 9 delen zilver: Taartschep, petit-fourstang, cakeprikker, 3 zuurprikkers, suikerschep, 2 botermesjes. Allen rijkelijk versierd met bleommotieven. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 185 gr. Cond ...