Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflesje, gouden dopje
Resultaat: 160 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U

2 Krist. zuurschaaltjes
Resultaat: 160 EUR

Stel geslepen kristallen zuurschaaltjes met amandelslijpsel en zilveren voetjes, staand op zwart houten basement met vier ivoren pootjes en zilveren handgreep. Zilvergehalte 835/000. MT: J.M.van Kempe...

Zilv. schaal, blauw kristal
Resultaat: 150 EUR

Mooie blauwkristallen coupe met gouddekoratie op strakke zilveren voet, ø 20 cm. Hoogte 11 cm. Cond U

Zilveren kruis
Resultaat: 150 EUR

Antiek zilveren, 835/000, wijwaterbakje aan crusifix met acanthusbladeren, op vier bolpoten en voorzien van ophangoog. Totaal ca 315 gr, exclusief loden inzetbakje. Hoogte 27 cm, ø bakje 7 cm. Cond U

Zilveren filigrain doosje
Resultaat: 150 EUR

Ovaal zilveren, 835/000, filigrain pillendoosje. 5,5x4x2cm. Cond U

Zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 145 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje met medaillongravure op bovenkant. Grootkeur, jaarletter: Q, 1850. 4,5x4,5x1,5cm. ca 28 gr. Cond U

Odeurflesje in etui, goud
Resultaat: 130 EUR

Bijzonder mooi en gaaf kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag met glazen stopje. Inclusief etui H.: 9,5cm. Cond.: U

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 130 EUR

Opengewerkte zilveren, 835/000, tasbeugel met bloemenmand, bloemen en parelrand,aan zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. MT: J.Vos, Haarlem ca. 19108, 24x21x2cm.

5 Djokja kandelaartjes
Resultaat: 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

Zilv. schaal + bestekdelen
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren 800/000, schaal met 3 delig bijbehorend hoornen dienbestek. De schaal is voorzien van een opengewerkte rand met daarin florale motieven, staand op viet bolpootjes. Het hoornen dienbest...

2 Strooiers
Resultaat: 120 EUR

Paar Engelse Sterling zilveren, 925/000, strooiers, met gevulde voeten. Hoogte 10,5 cm. Cond. G

Suikertang, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, klontjestang. 18e eeuw. Lengte 11,5 cm. ca 30 gr. Cond U

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U

13 Zilveren lepels
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren, 835/000, set met 12 theelepels en een bijbehorende suikerschep. Met getorste steel, bekroond met bladmotief. In originele doos. MT van Kempen. ca 107 gr. Cond U

Zilveren schaar
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren, 835/000, klederdrachtschaar, met bloemmotieven en kettingogen. MT: onbekend. Lengte 16 cm. Cond U

5 Delen zilver
Resultaat: 100 EUR

Kavel 5 delen Djokja zilver, 800/000, bestaande uit 3 asbakjes, een jampotdeksel en 1 pennenbakje. Ca 280 gr. Cond U.

Kristallen koekschaal
Resultaat: 100 EUR

Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse parfumflacon met zilveren, 835/000, kraag en dop. Hoogte 11,5 cm. Cond U

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren, 835/000, halskraag en dop. Hoogte 8,5 cm Cond U.

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren, 925/000, snuifdoosje. Rechthoekig gewelfd model met scharnierend deksel en geheel bewerkt. Op de deksel een zeilbootmotief. 1e Gehalte grootkeur. Jaarletter P: 1925 MT: P. Baardwijk, ...

Zilv. lodderein flesje
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands gekeurde zilveren voet, hals en dop, inclusief stopje. Hoogte 11,5 cm Cond U

Kristallen dekselcoupe
Resultaat: 100 EUR

Geslepen en deels gematteerde kristallen dekselcoupe met floraal slijpsel op hoge zilveren, 835/000, voet met parelrand en deksel met zilveren knop. MT: K.Schuurman, Amsterdam, ca. 1880, 19.5xø10cm.

Zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 95 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U

Aanbiedschaal zilver
Resultaat: 90 EUR

Zilveren ronde aanbiedschaal, 835/000, ø 16,5cm, op drie bolpootjes. Glad model met 5 schulpen aan de bovenrand. Keur: Buitenlandse werken. ca 98 gr. Cond G