A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Bronzen vrouwelijke torso 21e eeuw op zwart marmeren voet 37x14x21cm. Cond.: G
Robijn Smaragd hanger zilver-verguld, 925/000. Ruitvormig model met in het midden een cabouchon geslepen Robijn ø 13 mm en 4 kleine cabouchon geslepen smaragden, ø 1,0 mm. Grootte hanger 3,00x2,20 cm...
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Drie Japanse (boeren) imari borden 19e eeuw, 2 borden met chip Cond.: R
Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M
Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G
M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
J. Keus? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met twee koeien 40x50cm. Cond.: R
Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier messing ketel Holland ca. 1860 zgn. zakketel 24x35xø27cm.
Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...
Gesigneerd Everdingen ca. 1900,. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en figuren 24x18cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G