Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Otto Herter, berglandschap
Resultaat: 50 EUR

Otto Herter ( 1924 Pjatigorste Kaukasus - Hamburg), olieverf op linnen, berglandschap 50x60cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

Pendant, B. Brouwer
Startprijs 1.500 EUR

2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G

Lot 11 horloges
Resultaat: 30 EUR

Lot met 11 horloges. O.a. Pulsar, Seiko, Disney en Dunlop

Slavenband WG briljant
Startprijs 1.150 EUR

Slavenband, WG 585/000, met Briljanten. Smal model armband met in het midden een stuk met 2 rijen Briljanten. Op de band zitten verlopende stukjes met wat kleinere Briljanten. De armband is voorzien v...

Ring RG Amethist
Resultaat: 65 EUR

Ring RG 750/000, met grote ronde amethist, ø 11,5 mm. Hoog op de ring gezet in 4 klauwen met een bewerkte gekruiste band. ø 47, ca. 4,5 gr.

Zwart Parelcollier
Startprijs 300 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een WG gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sluiting ...

Ring GG Eilatsteen en parels
Startprijs 115 EUR

Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53

Lot rood metaal
Startprijs 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

Collier +hanger blauwe steen
Startprijs 15 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

10 Munten Victoria
Resultaat: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

42 Oosterse munten
Resultaat: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

Bonk met tekens
Startprijs 60 EUR

Japan Bullion Coinage Mamesta gin met chopmarks (1837-58, 1711-14 koper (zilver?)) 0.261/000 0.200/000 KM40.1

16x Zwitserland
Startprijs 60 EUR

Zestein munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank en rappen. Diverse kwaliteiten.

Verz. Wilhelmina, 2 delen
Resultaat: 200 EUR

Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld

Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR

A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G

Meissen kan
Startprijs 50 EUR

Meissen porseleinen koffiekan uit de Knaufzeit, roosje op het deksel heeft chips af 21x15xø11cm. Cond.: R

6 Porseleinen vazen
Resultaat: 125 EUR

Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M

Pieter van Noort
Startprijs 60 EUR

Pieter van Noort ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk, bloemen en boek (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R

Platelen petit-four stel
Startprijs 60 EUR

Arnhems platelen petit-four set ca. 1930, gemerkt W.B. Tristan Arnhem Holland 39/3. In goede originele staat 8x20x16cm.

Schilderij Bali, Tsunami
Startprijs 50 EUR

Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G

Royal Kopenhagen vaas
Startprijs 150 EUR

Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G

2 Capodimonte vazen
Startprijs 15 EUR

Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R