Otto Herter ( 1924 Pjatigorste Kaukasus - Hamburg), olieverf op linnen, berglandschap 50x60cm. Cond.: G
Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...
2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G
Slavenband, WG 585/000, met Briljanten. Smal model armband met in het midden een stuk met 2 rijen Briljanten. Op de band zitten verlopende stukjes met wat kleinere Briljanten. De armband is voorzien v...
Ring RG 750/000, met grote ronde amethist, ø 11,5 mm. Hoog op de ring gezet in 4 klauwen met een bewerkte gekruiste band. ø 47, ca. 4,5 gr.
Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een WG gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sluiting ...
Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53
Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.
Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR
42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.
Japan Bullion Coinage Mamesta gin met chopmarks (1837-58, 1711-14 koper (zilver?)) 0.261/000 0.200/000 KM40.1
Zestein munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank en rappen. Diverse kwaliteiten.
Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld
A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G
Meissen porseleinen koffiekan uit de Knaufzeit, roosje op het deksel heeft chips af 21x15xø11cm. Cond.: R
Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M
Pieter van Noort ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk, bloemen en boek (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R
Arnhems platelen petit-four set ca. 1930, gemerkt W.B. Tristan Arnhem Holland 39/3. In goede originele staat 8x20x16cm.
Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R