Twee oude Egyptische metalen figuren; 1x brons en 1x ijzer, leeftijd onbekend 13-18cm. Cond.: G
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...
Bronzen vrouwelijke torso 21e eeuw op zwart marmeren voet 37x14x21cm. Cond.: G
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Koperen stoof 19e eeuw met ketel in goede originele staat 44x30x24cm.
Messing ketel met comfoor ca. 1880 met porseleinen houder voor kaarslicht (apart) met landschapsdecor (gelijmd) 32xø18cm. Cond.: G
Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...
Twee delen tin 19e eeuw, 1x Hollands eiken lepelrek met tinnen lepels en 1x (chocolade)ketel ca. 1800 met stempels en initialen (licht bedeukt en oude restauratie van bodem) 21-46cm. Cond.: R-G
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...
Hollandse biedermeier messing ketel Holland ca. 1860 zgn. zakketel 24x35xø27cm.
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...
J. Keus? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met twee koeien 40x50cm. Cond.: R
Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Everdingen ca. 1900,. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en figuren 24x18cm. Cond.: G
Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G