16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

2 Schilderijen/prenten 1132
2 Schilderijen/prenten

25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw 1103
Ongesigneerd 20e eeuw

35 EUR

Hartbriljant ring 232
Hartbriljant ring
Startprijs 3.400 EUR
Frans Baayens 1096
Frans Baayens
Startprijs 150 EUR
Benen kurkentrekker, langneus 2212
Benen kurkentrekker, langneus

125 EUR

Ets, Edelman 1089
Ets, Edelman

25 EUR

Schilderij, Buikema 1082
Schilderij, Buikema
Startprijs 850 EUR
Porseleinen sierbord 6468
Porseleinen sierbord

35 EUR

R.F.M. v.d. Meulen 1050
R.F.M. v.d. Meulen

130 EUR

Japans theeservies 6461
Japans theeservies

40 EUR

Ets, Amsterdam 1043
Ets, Amsterdam

500 EUR

Gemberpot + dekseldoos 6454
Gemberpot + dekseldoos
Startprijs 45 EUR
C. Verschuur 1035
C. Verschuur
Startprijs 650 EUR
Bronzen dame, inktpot 5061
Bronzen dame, inktpot

50 EUR

Bronzen beeld, vrouw met zwaard 5053
Bronzen beeld, vrouw met zwaard

180 EUR

Beeld, jachthond 5046
Beeld, jachthond

115 EUR

Kom & Beker 6424
Kom & Beker
Startprijs 20 EUR
3 Pors. borden 6417
3 Pors. borden

10 EUR

2x Platelen klompje 6410
2x Platelen klompje
Startprijs 35 EUR
Diversje muntjes 781
Diversje muntjes

20 EUR

Bronzen papegaai 5010
Bronzen papegaai

925 EUR

2 Vazen 6403
2 Vazen
Startprijs 10 EUR
Album buitenland 774
Album buitenland
Startprijs 90 EUR
Joris Verdonkschot 5003
Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR