Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits berglandschap 1000
Duits berglandschap
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, 1000
Jan Cremer,
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
N. Steffelaar, interieur 1001
N. Steffelaar, interieur

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, boederij 1002
Klaas Bernink, boederij

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Zaanse schans 1003
Klaas Bernink, Zaanse schans

Resultaat:

750 EUR

Schilderij, A.J. Zwart 1004
Schilderij, A.J. Zwart
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Groenewegen 1005
Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
3-Luik icoon 15e eeuw 1006
3-Luik icoon 15e eeuw

Resultaat:

4.750 EUR

Verkocht
Schilderij houtsnip 1007
Schilderij houtsnip

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Xeno Munninghof 1008
Xeno Munninghof

Resultaat:

375 EUR

Harry Maas 1009
Harry Maas
Startprijs 500 EUR
Gerard de Lairesse 1010
Gerard de Lairesse
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Evert Moll, Scheveningen 1011
Evert Moll, Scheveningen

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Echtpaar in dracht 1012
Echtpaar in dracht

Resultaat:

1.000 EUR

Jan Gierveld 1013
Jan Gierveld
Startprijs 750 EUR
Louis Apol, riviergezicht 1014
Louis Apol, riviergezicht
Startprijs 2.000 EUR
Theophile de Bock 1015
Theophile de Bock
Startprijs 100 EUR
L.B. Lieftinck, landschap 1016
L.B. Lieftinck, landschap
Startprijs 75 EUR
Klaas Bernink 1017
Klaas Bernink
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Vier velden ikoon 1018
Vier velden ikoon

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Hulshoff Poll 1019
Hulshoff Poll

Resultaat:

150 EUR

Fedor van Kregten 1020
Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Ype Wenning 1021
Schilderij, Ype Wenning
Startprijs 550 EUR
2 Schilderijen, Russisch 1022
2 Schilderijen, Russisch
Startprijs 40 EUR