Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Therese Schwartzer, portret
Startprijs 1.000 EUR

Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G

Oude spotprent
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 10 EUR

Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G

C. Cornelisz, wintergezicht
Startprijs 50 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, driemaster bij avond 42x31cm. Cond.: G

Stilleven, W. van Wijngaarden
Startprijs 200 EUR

W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G

Paneel, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G

Aerle, knotwilgen
Startprijs 75 EUR

C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G

Groot jachtstilleven
Resultaat: 500 EUR

F. Lugan ca. 1900 (Schilder van portretten, genretaferelen en stillevens. geboren in Wimkau (Silesië) op 21 september 1864. Kunstacademie Berlijn en werkte daar, tevens aldaar tentoonstellingen 1890-1...

Andries Verleurs
Startprijs 75 EUR

Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht (prachtige lijst) 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Bogman
Resultaat: 350 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Resultaat: 75 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Schilderij, portret
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G

Schilderij, A. Prins
Startprijs 60 EUR

A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 100 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 100 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Leo Vierhout, provence
Startprijs 150 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Larens interieur
Resultaat: 20 EUR

H.van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, Boerin bij haard. 24x30cm., Cond.:R

3x Cambier, aquarel
Startprijs 120 EUR

Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G

Lucebert gouache
Startprijs 350 EUR

Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Litho
Startprijs 100 EUR

Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G

Schilderij, Frans Manders
Startprijs 150 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G