16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Div. kristallen glazen
Resultaat: 50 EUR

Azijnstel glas
Resultaat: 40 EUR

Glazen likeurset
Resultaat: 30 EUR

Boheemse vaas + Fles
Resultaat: 10 EUR

Glas-in-lood
Resultaat: 25 EUR

Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G

Divers kristal
Startprijs 20 EUR

Elf delen kristal 20e eeuw o.a; waaierkristal, jampot, Murano, onderzetters etc. Cond.: R-G

Azijnstel
Startprijs 15 EUR

Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R

Karaf + 3 glazen
Resultaat: 12 EUR

Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G

Glazen schaal Blenda
Resultaat: 15 EUR

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Startprijs 15 EUR

3 Delen kristal
Startprijs 15 EUR

Drie deel kristallen vazen.H.17-30cm., Cond.:G

3 Delen kristal
Startprijs 10 EUR

Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G