Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Cloisonne ei
Startprijs 100 EUR

Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G

Gothische reling
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten Neogotisch hekwerk (reling) 19e eeuw (losse delen) ca. 3 meter Cond.: G

Messing presenteerdoos
Startprijs 15 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Koperen rariteit
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G

2 Jugendstil kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

2 Tafelkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee zware Historisme kaarskandelaren ca. 1880 met Romeins Egyptische voorstellingen, compositie metaal. In zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G

Art Deco globus
Startprijs 140 EUR

Oude verlichte Art Deco globe ca. 1930 met mahoniehouten voet en vernikkelde houder. Globe Terrestre, Dresse par J. Forrest Geographe Girard et Barriere Editeurs Rue de Buci Paris 46xø22cm. In goede o...

Spiegel met kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Koperen barok stijl wandspiegel met cherubijn koppen en twee kaarskandelaars. 20e eeuw. 36x30x12cm. Cond.:G

Franse olielamp
Startprijs 120 EUR

Franse opaline glazen 19e eeuwse lampevoet met gouddecor, handbeschilderd 75xø15cm. Cond.: G

Lamp met kamelen
Startprijs 70 EUR

Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G

Grote console
Startprijs 100 EUR

Grote kerkelijke console 19e eeuw, beschilderd gips in goede staat 58x52x38cm.

Reis schrijfkist
Resultaat: 70 EUR

Engelse mahoniehout fineer reisschrijfkist met vakverdeling en kelder met lade. in redelijke tot goede originele staat 18x24x40cm.

Aparte plafondlamp
Startprijs 120 EUR

Aparte kopergeslagen plafondlamp uit Palembang, Sumatra, 19e eeuw, met koperen bollen en appels. in goede originele staat 70x90x90cm.

Schildpad doosje
Resultaat: 170 EUR

Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G

Vaas met papegaai
Startprijs 100 EUR

Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.

2 Miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Twee handgeschilderde miniatuurportretten met ivoren lijst, 1 gesigneerd Richter 1e helft 20e eeuw 12,5x11cm. Cond.: G

2 Art Deco boekensteunen
Resultaat: 80 EUR

Twee prachtige Art Deco boekensteunen ca. 1920. Voorstellend zeehonden (glazen ogen) met bal. In zeer goede originele staat 21x25x11cm.

Houten geweren-standaard
Startprijs 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R

Officiers sabel
Resultaat: 190 EUR

Hollandse antieke officiers-sabel met bronzen vergulde heft (leeuwenkop), gemerkt ijzerhouwer. Lichte oxidatie op schede en lemmet, verder in goede originele staat 111cm. Cond.: G

Damesrevolver, penvuur
Resultaat: 130 EUR

Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G

Blaaspijp
Startprijs 20 EUR

Oosterse benen blaaspijp met draak 20e eeuw 137cm. Cond.: R-G

Revolver, penvuur
Resultaat: 100 EUR

Antieke revolver in originele staat 18cm. Cond.: G

Karabijn
Startprijs 90 EUR

Antiek (Russische?) karabijn, onschadelijk gemaakt 129cm. Cond.: R

Koppel schijfpistolen
Resultaat: 750 EUR

Koppel Franse pistolen ca. 1840 in lederen koffer (koffer van latere datum) met messing bewerkt doosje voor kogels 45x33x9cm. Cond.: G