Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Cloisonne kistje
Startprijs 90 EUR

Oud Oosters bronzen kistje met cloisonne 1e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 6,5x11,5x8cm. Cond.: G

Verzilverd bierpulletje
Resultaat: 45 EUR

Kleine 19e eeuwse gegraveerde plated bierpul met monogram en jaartal 1884 9x10xø7cm. Cond.: G

Dienblad met hengsel
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil schaal met hengsel ca. 1900 van messing met geslepen glazen binnebak in zeer goede staat (chips glas) 8xø25cm. Cond.: R-G

Kruitvuller
Resultaat: 35 EUR

Amerikaanse kruithoorn 19e eeuw bewerkt met Eagle en US 24x10x8cm. Cond.: G

Koperen ketel op comfoor
Startprijs 30 EUR

Roodkoperen ketel op comfoor (gerepareerd) ca. 1900 36x18x25cm. Cond.: G

Paardehaam
Resultaat: 50 EUR

Paardehaam ca. 1900 van hout, leder en met koperen bellen en beslag. In originele staat 100x53x17cm. Cond.: G

Metalen vogelkooi
Startprijs 40 EUR

Zeldzame 19e eeuwse dubbele vogelkooi in goede originele staat 44x67x32cm. Cond.: G

Olielampje + schoorsteen
Startprijs 160 EUR

Delfts keramieken petroleumlamp met bronzen voet ca. 1890, molendecor 41xø10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1880 Historisme met bloemen- en vogeldecor op reservoir ca. 56xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Historisme hang petroleumlamp ca. 1880 met rocaille en bloemendecor, groenglazen kap 56xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil hangpetroleumlamp ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief op lamp, originele kap 56xø40cm. Cond.: G

Crucifix
Startprijs 60 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm. Cond.: G

Design lamp
Resultaat: 25 EUR

Design vloerlamp van chroom met 5 halogeenlampen en dimmer. model jan des boevrie H: 162cm. Cond.: G

Kapspiegeltje 1860
Startprijs 30 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kapspiegeltje met twee lades in redelijke staat 55x20x44cm.

Wijwater emmer
Resultaat: 70 EUR

Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G

Heilige staf
Resultaat: 30 EUR

Gipsen heilige staf met Maria en kind ca. 1890 (gelijmd). Handbeschilderd in barokstijl 32cm. Cond.: R

Afrikaans masker
Startprijs 40 EUR

Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G

Vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen siervaas, ca.1880, met waterlelie- en eenden decor. In goede staat. 43xø19cm,