Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Carroussel paard
Resultaat: 135 EUR

Antiek carrousselpaard ca. 1900, compleet met beugels en originele steunen. In goede originele staat 80x85x55cm.

Amsterdamse school-lamp
Startprijs 225 EUR

Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm.

Messing kaarskandelaar
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.

Gebedsrol
Resultaat: 30 EUR

Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G

Tafelopzet
Resultaat: 130 EUR

Grote Art Deco tafelopzet ca. 1920 met glazen schaal en 3 jongelingen als voet. Geheel staand op gestijleerde sokkel. gesigneerd Mousin. Compositie metaal 30xø31cm. Cond.: G

Kroonluchter
Startprijs 150 EUR

Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm. Cond.: G

Staande tulpenlamp
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.

Emaille bord, Blonde
Startprijs 120 EUR

Oud emaille reclamebord uit 1958, Bierredam Blonde et Brune des Moines in goede originele staat 150x47cm.

Emaille bord, Singer
Startprijs 120 EUR

Antiek emaille reclamebord, Singer naaimchienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgbeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R

Emaille bord, Volkswagen
Startprijs 120 EUR

Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .

Fles wijn
Resultaat: 600 EUR

Fles rode wijn 1994 Petrus Pomerol Grand Vine. Cond.: G

Messing kaarsenstandaard
Resultaat: 60 EUR

Kerkelijke 19e eeuwse messing kaarskandelaar in renaissance stijl 51x21x22cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Startprijs 60 EUR

Oud 6-kantig dekseldoosje ca. 1930 belijmd met parelmoer. Geheel staand op 4 koperen bolpootjes in zeer goede staat 5,5x11x12cm. Cond.: G

Etui met ivoor
Resultaat: 80 EUR

Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.

2 Kandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

Lamp, vogel brons
Startprijs 180 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm. Cond.: G

Aziatisch kozijn
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G

Lamp, aap
Startprijs 240 EUR

Compositie metalen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een aap 45x27x19cm. Cond.: G

Processie-lamp
Resultaat: 80 EUR

Processielamp 19e eeuw, goudkleurig beschilderd metaal in goede originele staat 77x22x19cm.

Humidor
Startprijs 150 EUR

Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.

Japans tafelscherm
Startprijs 80 EUR

Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G

Beschilderd kermispaard
Startprijs 80 EUR

Decoratieve houten beschilderde carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.

Spiegel met kandelaren
Startprijs 180 EUR

Bronzen wandspiegel met kandelaren ca. 1880 met bloemdecor, vernikkeld in goede staat 58x51x22cm. Cond.: G