Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zaanse klok 3619
Zaanse klok

Resultaat:

25 EUR

Jugendstil tafelklok 3620
Jugendstil tafelklok
Startprijs 180 EUR
Frans pendulestel 3621
Frans pendulestel
Startprijs 500 EUR
Franse kolompendule 3622
Franse kolompendule
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Franse reiswekker 3623
Franse reiswekker

Resultaat:

180 EUR

Pendule met paard 3624
Pendule met paard
Startprijs 250 EUR
Bakkersklok 3625
Bakkersklok
Startprijs 100 EUR
Vuurvergulde klok 3626
Vuurvergulde klok
Startprijs 1.250 EUR
Franse tafelklok 3627
Franse tafelklok
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Pubklok 3628
Pubklok

Resultaat:

40 EUR

Jugendstil klokkenstel 3629
Jugendstil klokkenstel
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Art Deco wandklok 3630
Art Deco wandklok

Resultaat:

25 EUR

Art Deco klokkenstel 3631
Art Deco klokkenstel
Startprijs 30 EUR
Friese stoelklok 3632
Friese stoelklok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronklok, historisme 3633
Bronklok, historisme

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3634
Klokkenstel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3635
Klokkenstel

Resultaat:

120 EUR

Staande Friese klok 3636
Staande Friese klok
Startprijs 250 EUR
Vuurvergulde pendule 3637
Vuurvergulde pendule
Startprijs 325 EUR
Grootmoeders tijd, klok 3638
Grootmoeders tijd, klok
Startprijs 20 EUR