16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

3x Cloisonne snuifflesjes 2223
3x Cloisonne snuifflesjes

60 EUR

Grote Empire vaas 6000
Grote Empire vaas
Startprijs 2.250 EUR
Grote vaas, Fam. Verte 6001
Grote vaas, Fam. Verte
Startprijs 280 EUR
Plateel vaas, Arnhem 6002
Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 320 EUR
Porseleinen koets 6003
Porseleinen koets
Startprijs 500 EUR
Tegeltableau, Pors. fles 6004
Tegeltableau, Pors. fles

800 EUR

Tegeltableau Rozenburg 6005
Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 750 EUR
Pors. tafelopzet, putti's 6006
Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 150 EUR
Bord, Fam. Verte, 18e eeuw 6007
Bord, Fam. Verte, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Amfora vaas 6008
Amfora vaas

220 EUR

Keramieken Ghandi 6009
Keramieken Ghandi
Startprijs 200 EUR
Porseleinen tafelstuk 6010
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 250 EUR
Pors. tafelopzet, putti's 6011
Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 140 EUR
Grote pors. vaas 6012
Grote pors. vaas
Startprijs 180 EUR
Rosenthal, knielende vrouw 6012
Rosenthal, knielende vrouw
Startprijs 500 EUR
Rosenthal moeder met kind 6013
Rosenthal moeder met kind
Startprijs 500 EUR
Beeld, Hutschenreuther 6014
Beeld, Hutschenreuther
Startprijs 250 EUR
Plateel vaas, Arnhem 6015
Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 250 EUR
Art Deco vaas met tin 6016
Art Deco vaas met tin
Startprijs 200 EUR
Sevres broodmandje 6017
Sevres broodmandje
Startprijs 200 EUR
Celadon vaas 6018
Celadon vaas

200 EUR

Meissen mokkakan 6020
Meissen mokkakan
Startprijs 100 EUR
KPM inktstel 6021
KPM inktstel

400 EUR

Verliefd paar met paard 6022
Verliefd paar met paard
Startprijs 260 EUR