Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel beschilderde Corpus Christie (handje mist), vermoedelijk Duitsland 42x22cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 65 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Albasten Chinees ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Chinees albasten figuur voorstellende een oude Chinees 19cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgesneden beschilderde apotheker Gaper 20e eeuw (gescheurd) 56x28x22cm. Cond.: R

Bronzen vogeltje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.

Bronzen uil
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Bronzen vogel op tak
Resultaat: 55 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een lijster op een tak, gemonteerd op zwart marmeren voet 32x12x12cm. Cond.: G

3 Bronzen vogeltjes
Resultaat: 50 EUR

Drie bronzen mussen, 2e helft 20e eeuw.ca. 7x10x6cm., Cond.:G

Heilig beeld
Resultaat: 50 EUR

Heilig Hart beeld ca. 1900, koud beschilderd gips met gouddecor in goede staat 67cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude gegoten gipsen apotheker Gapers handbeschilderd 20e eeuw, 1x gemerkt A.J. van der Pigge 1849-1999, 17x14x10cm. en 27x17x11cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Zittende bronzen boedha met vier armen, zittend op drie olifantenkoppen, ca. 1900, In goede staat. 28x8x7cm.

4 Vroege cherubijn ornamenten
Resultaat: 40 EUR

Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G

Lampevoet, dag/nacht
Resultaat: 35 EUR

Twee Jugendstil stijl compositie metalen beelden 20e eeuw. 1 Beeld mist iets in de hand (houten voet) 34-38cm. Cond.: R-G

Tinkleurig beeld
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl tinkleurig beeld 20e eeuw met houten voet, vrouw met kind 42cm. Cond.: G

5 Marmeren uiltjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude albasten uiltjes 2e helft 20e eeuw met glazen ogen in goede staat 4-10cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R

Corpus 18e eeuw, been
Resultaat: 30 EUR

Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus Christie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G

Kleine grenen Corpus
Resultaat: 25 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 20 EUR

Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G

Comp.metalen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G

Jugendstil buste
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.

Corpus lindenhout, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G