Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel, ronde bak en gedraaide steel met gegraveerd hanenkam heft. 835/000, MT: J.Huisman Schoonhoven ca. 1900, L.9cm., ca. 21gr.

Zilveren theezeef
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte gedreven rand en steel, 835/000, MT: H.Hooykaas Schoonhoven ca. 1906, L.15cm., ca. 50gr.

2 Zoutvaatjes + strooiers
Resultaat: 30 EUR

Historisme dubbele zoutvaatjes met grip en daarbij een zout- en peperstrooier met bewerkte dop ca. 1880. Zoutvat gemerkt "J en J". Messing en plated 9x12x4cm. en 9xø4cm. Cond.: G

9 Plated fotolijstjes
Resultaat: 25 EUR

Negen moderne plated fotolijsten in zeer goede staat (tevens messing) 2e helft 20e eeuw 15-22cm. Cond.: G

Biedermeier jamlepel
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.

Zilveren vleesvorkje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vleesvorkje, steel met parelrand.835/000 MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1888. L. 12.5cm., ca. 15gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...

Zilveren botermesje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren botermesje met fraaie opengewerkte art-deco steel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1917, L. 15.5cm., ca. 24gr.

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G

6 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G

7 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G

Zilv. vaasje + Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U

Zilveren zuurprikker
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zuurprikker, Duitsland 800/000, met ribbeldecor en afschuifsysteem L.12cm.. ca. 6gr.

Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Grote oude plated fruitschaal met geschulpte rand en bewerkte voet 20e eeuw 16xø31cm. Cond.: G

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zoutlepeltje met gecontourneerde bak en steel met Biedermeier graveringen.835/000 MT: J.Snoek-Pellé Haarlem ca. 1854 L.9cm., ca. 6gr.

Kristallen coupe, zilv. voet
Resultaat: 20 EUR

Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G

Plated Bruckman bestek
Resultaat: 15 EUR

Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met verguld binnenbakje 835/000, ca. 5,5gr. L.: 7,5cm. Cond.: U

3 Sorbetlepels
Resultaat: 10 EUR

Drie plated sorbetlepels. L.17.5 cm.

2 Flessenonderzetters
Resultaat: 10 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G

3 Plated schalen
Resultaat: 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M