Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 150 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met 14 karaats gouden montuur met dop, gegraveerd met o.a. sterren, compleet met geslepen binnenstopje en in origineel etui met blauwe velours binnenbekleding. Nederlan...

Plated jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 130 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon op zilveren voet en gegraveerde zilveren hals met dop. Nederlands gekeurd ca. 1870, 12x4cm.

Zilveren kan 1856
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U

Kristallen suikerpot
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen suikerpot en melkkan met ster op de bodem, voorzien van zilveren randen en beugel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870.Suikerpot: 6xø10cm., melkkan: 5.5x...

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 120 EUR

Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 110 EUR

Twee zilveren trapeziumvormige strooiers, navulbaar via afschroefbare zilveren dop aan de onderzijde, samen 72 gr.. H.7cm., Cond.:U

Zilv. bonbonmandje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.

Krist. bonbonschaal
Resultaat: 110 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met fraaie inscriptie. 8xø14cm. deksel ca. 59gr.

6 Zilveren compotelepels
Resultaat: 110 EUR

Zes Hollands zilveren 835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 110 EUR

Sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte rand en blauw-glazen inzetbakje met bijbehorend zilveren zoutlepeltje Cond.: U

2-Delige toiletset
Resultaat: 100 EUR

Geslepen twee delige kristallen toiletset, bestaande uit karaf (11xø7cm.) en pot (7.5xø8.5cm.) met ruit-en waaier slijpsel en ster op de bodem, voorzien van gedreven zilveren deksels met bladmotieven....

Kristallen theebus
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en ster op de bodem, voorzien van 1e gehalte zilveren rand met gedreven en opgehoogd deksel Nederlands gekeurds ca. 1888, 10x8x9cm.

Schildpaddoosje, zilv. mont.
Resultaat: 100 EUR

Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G

Zilveren spoelkom
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren spoelkom met hamerslag 835/000 MT: C.P.'t Hart 'S-Gravenhage ca. 1932, 5.5xø11cm., ca. 89gr.

Plated schaal
Resultaat: 100 EUR

Grote ovale plated schaal op voet met 2 handgrepen en rondom versierd met florale motieven 47x27x18cm. Cond.: U

Zilv. peper & zout stel
Resultaat: 100 EUR

Engels sterling zilveren peper- en zoutstel ca. 67gr. L.: 5,5cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren bonbonschaaltje, ovaal vormig, met opengewerkte rand, voorzien van florale motieven 835/000 ca. 127 gr. 15.5x11x2.5cm., Cond.:U

Kristallen/zilv. set
Resultaat: 90 EUR

Geslepen kristallen drie-delige zout- en mosterdgarnituur met olijfslijpsel en hoornen lepeltjes in zilveren houder met gedraaide greep. MT:. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870. 835/000 14x14cm. Enk...

IJskoeler + Onderblad
Resultaat: 90 EUR

Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G

Zilveren voetschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoos, rondom handgegraveerde bewerking. Grootkeur zilver: 835/000. Jaarletter Q:1875. MT AK, ca 27 gr. 4.5x4.5x2cm. Cond. U