Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Icoon 20e eeuw
Resultaat: 420 EUR

Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M

Blok van der Velde
Resultaat: 415 EUR

Blok van der Velden Texel 74, olieverf op linnen, duinlandschap Texel 24x50cm. Cond.: G

Jan Korthals, stilleven
Resultaat: 400 EUR

Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G

Paneel 19e eeuw, J.C. Jansen 1861
Resultaat: 400 EUR

J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G

Twee gezichten
Resultaat: 380 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 375 EUR

J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G

Schilderijtje, heilig
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.

Schilderij, landschap
Resultaat: 350 EUR

Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G

Peter van Brakem, knotwilgen
Resultaat: 325 EUR

Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G

Ovaal barok schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Rudolf Hermanns Duitse School ( 1860-1935), olieverf op linnen, landschap 100x80cm.

Strand, boten
Resultaat: 325 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuit en figuren 30x40cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/121, lihtografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/125, lithografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Balinees meisje, ongesigneerd
Resultaat: 300 EUR

Restsignatuur onduidelijk, olieverf op paneel, Balinees meisje 25x20cm. Cond.: G

Pastel, naakt
Resultaat: 300 EUR

Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G

Heyboer
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, spetterkip 20x27cm. Cond.: G

Piet Cottaar
Resultaat: 250 EUR

Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Leo Vierhout, boerderij Delden
Resultaat: 250 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Anton Heyboer, bruid
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 245 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven rozen
Resultaat: 225 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij Mahnce, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Mahnckie, ca. 1900, Duitse of Hongaarse school? olieverf op linnen. Stilleven met bokaal, bloemen en fruit. 100x70cm., Cond.:G

Pit van Loo, groot
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G