Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Plated schaal
Resultaat: 100 EUR

Grote ovale plated schaal op voet met 2 handgrepen en rondom versierd met florale motieven 47x27x18cm. Cond.: U

Zilveren theezeef
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren theezeef met opengewerkte parelrand en ivoren heft, 1e gehalte grootkeur, jaarletter: 1904 ø4cm. Cond.: G

Zilveren zandloper
Resultaat: 55 EUR

Zilveren miniatuur van een zandloper 925/000 H.: 4cm. Cond.: U

Zilveren comfoor
Resultaat: 75 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een comfoor op 3 pootjes met hengsel 835/000 ca. 21gr. H.: 4,5cm. Cond.: U

Zilveren lantaarn
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een lantaarn met ophangoog 835/000 ca. 10,2cm. H.: 4cm. Cond.: U

Zilveren theeschepje
Startprijs 30 EUR

Antiek Hollands zilveren theeschepje, MT: onduidelijk, jaarletter Q: 1875, 835/000 ca. 9,4gr. Cond.: U

Zilv. peper & zout stel
Resultaat: 100 EUR

Engels sterling zilveren peper- en zoutstel ca. 67gr. L.: 5,5cm. Cond.: U

Zilveren beker
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. ca 90 gr. ø 6.5cm. Hoogte 7.5 cm. Cond. U

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met verguld binnenbakje 835/000, ca. 5,5gr. L.: 7,5cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 100 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes, MT: van Kempen, 835/000, ca. 114gr. L.: 12cm. Cond.: U

Kristallen coupe, zilv. voet
Resultaat: 20 EUR

Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G

Zilveren strooilepel
Resultaat: 35 EUR

Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U

Zilveren lepeltje
Startprijs 20 EUR

Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U

Plated schaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G

2 Flessenonderzetters
Resultaat: 10 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G

5-Delig plated servies
Resultaat: 85 EUR

Vijf delig plated koffieservies, gemerkt wewbury port Silver Taunton. In biedermeier stijl. 20e eeuw. 24x57x34 cm., Cond.:G

Verzilverd servies
Resultaat: 90 EUR

Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G

3 Plated schalen
Resultaat: 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Resultaat: 40 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G

2 Zoutvaatjes + strooiers
Resultaat: 30 EUR

Historisme dubbele zoutvaatjes met grip en daarbij een zout- en peperstrooier met bewerkte dop ca. 1880. Zoutvat gemerkt "J en J". Messing en plated 9x12x4cm. en 9xø4cm. Cond.: G

Twee vleespennen
Startprijs 35 EUR

-

Loddereinflesje zilv.dop
Startprijs 60 EUR

Gevallen