15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Karaf met glas, rood
Resultaat: 30 EUR

Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G

Krist. roomstel + schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Opaline vaas
Resultaat: 20 EUR

2 Mosgroene vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude mondgeblazen karaffen 20e eeuw. mosgroen met neutraal glas en matgelepen halzen 20xø12cm.

Murano schaal
Resultaat: 25 EUR

Grote Murano glazen blauw-groene 5-hoekige schaal 2e helft 20e eeuw 10x27x28cm. Cond.: G

15 Glazen
Resultaat: 25 EUR

Vijftien prachtige kristallen glazen 20e eeuw 18-21cm. Cond.: G

6 Roemers ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Divers glaswerk
Startprijs 30 EUR

Spijkerbol + Bolvaas
Resultaat: 60 EUR