Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

3x 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,5 cm. 7628
3x 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinees bord Ø 22,8 cm. 7629
Chinees bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 120 EUR
Lot vazen (7x) 7630
Lot vazen (7x)
Startprijs 70 EUR
2x Chinese kom Ø 18,5 cm. 7631
2x Chinese kom Ø 18,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot Jade 6x 7632
Lot Jade 6x
Startprijs 100 EUR
Chinese schenkkan 7633
Chinese schenkkan
Startprijs 1.000 EUR
Lot Japans porselein 7634
Lot Japans porselein
Startprijs 40 EUR
Lot lakstempels (7x) 7635
Lot lakstempels (7x)
Startprijs 60 EUR
Chinese theepot 7636
Chinese theepot
Startprijs 60 EUR
2x Japanse parfumflacon 7637
2x Japanse parfumflacon
Startprijs 60 EUR
Chinese kinderschoenen 7638
Chinese kinderschoenen
Startprijs 60 EUR
2x Chinees porselein 7639
2x Chinees porselein
Startprijs 70 EUR
Chinese schotel 7640
Chinese schotel
Startprijs 500 EUR
Chinees bord Ø 27,3 cm, 7641
Chinees bord Ø 27,3 cm,
Startprijs 200 EUR
2x Chinese hocker 7642
2x Chinese hocker
Startprijs 300 EUR
Chinese brushpot 7643
Chinese brushpot
Startprijs 300 EUR
Chinese drakenschotel Ø 31,5 cm. 7644
Chinese drakenschotel Ø 31,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Lot Familie Verte (3x) 7645
Lot Familie Verte (3x)
Startprijs 80 EUR
2x Chinees/Japans bord Ø 20 - 24 cm. 7646
2x Chinees/Japans bord Ø 20 - 24 cm.
Startprijs 120 EUR
Chinese vaas, H 26 cm. 7647
Chinese vaas, H 26 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese kom (karper) Ø 12,5 cm. 7648
Chinese kom (karper) Ø 12,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinees bord Ø 28,4 cm. 7649
Chinees bord Ø 28,4 cm.
Startprijs 800 EUR
Vaas met draken, H 22,5 cm. 7650
Vaas met draken, H 22,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Japanse Imari schotel Ø 40 cm. 7651
Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Startprijs 120 EUR