Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame Lenzkirch staande klok 3512
Zeldzame Lenzkirch staande klok
Startprijs 2.500 EUR
Bronzen boeddha 7067
Bronzen boeddha
Startprijs 2.500 EUR
Gouden ring met diamant 514
Gouden ring met diamant
Startprijs 2.750 EUR
Pauwbroche met voet in foedraal 501
Pauwbroche met voet in foedraal
Startprijs 2.800 EUR
Gouden ring met diamant 505
Gouden ring met diamant
Startprijs 2.970 EUR
Gouden Bouchard horloge met diamanten 540
Gouden Bouchard horloge met diamanten
Startprijs 3.000 EUR
Armband en choker met roosdiamanten 553
Armband en choker met roosdiamanten
Startprijs 3.000 EUR
Gouden ring met diamanten 503
Gouden ring met diamanten
Startprijs 3.150 EUR
Gouden choker met diamant 504
Gouden choker met diamant
Startprijs 3.250 EUR
Witgouden choker met diamant 502
Witgouden choker met diamant
Startprijs 3.500 EUR
Crucifix klok in origineel foudraal 3504
Crucifix klok in origineel foudraal
Startprijs 3.500 EUR
Zilveren doosje met emaille 6
Zilveren doosje met emaille
Startprijs 3.600 EUR
C. Springer, Hollands stadsgezicht 1047
C. Springer, Hollands stadsgezicht
Startprijs 3.900 EUR
Johannes Weiland, Boeren interieur 1010
Johannes Weiland, Boeren interieur
Startprijs 4.000 EUR
L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters 1039
L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters
Startprijs 4.000 EUR
18e Eeuws Amsterdams staand horloge 3500
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.000 EUR
Chinese plaquette met boeddha's 7079
Chinese plaquette met boeddha's
Startprijs 4.000 EUR
Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane 500
Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Startprijs 5.900 EUR
Verkocht
4x Antiek koperwerk 2344
4x Antiek koperwerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3x Murano asbakken 5554
3x Murano asbakken

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot Engels keramiek (4x) 6208
Lot Engels keramiek (4x)

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5x Japans porselein 7539
5x Japans porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Zilveren lepels 112
2 Zilveren lepels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren oorknoppen met diamant. 700
Zilveren oorknoppen met diamant.

Resultaat:

20 EUR